Oferta për sot nga PcComponentes për të festuar të Premten e Zezë

Komponentët e PC-ve

PCComponentes është bërë në vitet e fundit një e qartë alternative e Amazonës së plotfuqishme, të paktën nëse flasim për kompjuterë, smartphone dhe televizione. Ashtu si shumica e institucioneve fizike dhe ato në internet, gjatë ditëve që çojnë deri të Premten e Zezë, PcComponentes tashmë po e feston atë, duke u kushtuar çdo ditë produkteve të ndryshme.

Sot e merkure është radha e llogaritjes. Në ofertat që PcComponentes na vë në dispozicion sot ne mund të gjejmë laptopë dhe desktop, monitorë, minj, tastierë, printerë, komponentë dhe njësi magazinimi si dhe produkte të tjerë.

Këtu ju tregojmë ofertat më të mira nga PcComponentes për sot

Mos harroni pjesën tjetër të Ofertat e së Premtes së Zezë

Të gjitha këto oferta janë në dispozicion ndërsa rezervat zgjasin ose deri në orën 22 sot, koha në të cilën ofertat e reja do të hyjnë në fuqi, për të cilat ne do t'ju informojmë menjëherë nga Actualidad Gadget.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)