OnePlus 3 tashmë është në shitje përsëri në Spanjë

OnePlus 3

Gushtin e kaluar OnePlus vendosi befasisht të tërhiqej nga tregu në disa vende, përfshirë Spanjën, të re Nuk u gjet asnjë produkt. për shkak të një kërkese të lartë që prodhuesi kinez nuk e kishte parashikuar. Kjo zemëroi shumë përdorues, megjithëse për fat të mirë shumica e atyre që po mendonin të blinin pajisjen ishin në gjendje ta bënin këtë përmes palëve të treta.

tani OnePlus duket se ka qenë në gjendje të zgjidhë të gjitha problemet që kishte dhe ka konfirmuar zyrtarisht se anija e saj, në cilindo prej versioneve në të cilën ofrohet, tani është përsëri në shitje nga faqja e tij zyrtare.

OnePlus 3 ishte jashtëzakonisht i suksesshëm në ditët e tij të para në treg për karakteristikat interesante dhe specifikimet që ofroi, duke përfshirë edhe ato të fuqishmet Procesori Snapdragon 820 dhe 6 GB RAM. Përveç kësaj, dhe si mund të ishte ndryshe, çmimi i tij i ulët krahasuar me pajisjet e tjera të ngjashme me celularët ishin ato që e shtynë atë në një sukses të paparë.

Për fat të keq, kthimi në normalitet, me disponueshmërinë e OnePlus 3 përsëri në faqen zyrtare të prodhuesit kinez, duket se nuk është total, të paktën tani për tani, dhe se shumë përdorues kanë zbuluar se për të blerë pajisjen për Kjo metodë zyrtare nuk do të merret për 3 muaj të tjerë. Për momentin, ky informacion nuk është konfirmuar dhe shpresojmë se ishte një gabim, një vonesë specifike.

A jeni një nga shumë përdoruesit që prisnin kthimin në treg të OnePlus 3 për të marrë një të tillë?.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.