Origin Access Premier, modeli i ri i pajtimit i Electronic Arts

Origjina Access Kryeministri

Ajo do të mbërrijë në PC këtë verë që vjen dhe përdoruesit do të kenë, duke filluar, më shumë se 100 tituj në dispozicion për të shijuar që nga dita e parë. Po kështu, Origin Access Premier do të japë gjithashtu akses në lëshimet e reja para përdoruesve të tjerë. Ju mund të paguani tarifën çdo muaj ose një herë në vit, në varësi të asaj që ju intereson.

Origin Access Premier është një model i ri pajtimi që Electronic Arts ka prezantuar në ngjarjen e vet EA Play, një takim para E3 2018 që do të fillojë më 12 qershor dhe do të zgjasë deri më 15 qershor. Electric Arts ka prezantuar zhvillime të reja për këtë vit. Dhe më e mira? Se me modelin e tij të ri të abonimit, përdoruesit do të kenë mundësi të kenë qasje në publikimet më të fundit ditë para përdoruesve aktualë. Për të qenë më të saktë, do të keni qasje në tituj 5 ditë para pjesës tjetër të njerëzve.

Ky pajtim i ri nga Electronic Arts nuk ka të bëjë me qasjen në provat e lojërave, por përkundrazi hyrja është e plotë dhe pa kufij; dmth., ju mund të keni qasje në të gjithë titujt në tërësinë e tyre dhe të luani të gjithë titujt kur të doni. Kërkesa e vetme? Bëhuni gjithmonë anëtarë të Origin Access Premier.

Origin Access Basic - ish-Access Origin - do të mbetet në fuqi. Dallimi kryesor? Çfarë Me këtë model të vjetër pajtimi do të keni vetëm një limit prej 10 orësh për të shijuar lojërat video. Për pjesën tjetër, në të dy rastet do të keni qasje në "The Vault" - bibliotekën e lojërave video në dispozicion - si dhe një zbritje prej 10% në Origjinë.

Cilat janë titujt që pritet të arrijnë në ditët në vijim? Epo, për shembull, gjithçka e re e prezantuar në EA Play 2018: Himni, FIFA 2019, Unravel two, Madden NFL 2019, A Way Out ose Battlefield V. Siç e kemi përmendur tashmë, Origin Access Premier ju ofron mundësinë e të pasurit një tarifë mujore prej 14,99 euro ose tarifë vjetore prej 99,99 euro.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.