Kthehu në shkollë vjen në Amazon

Amazon është bërë për shumë njerëz, mënyra kryesore kur bëhet fjalë blini praktikisht çdo produkt, falë jo vetëm avantazheve që na ofron në krahasim me bizneset e tjera (sidomos kur bëhet fjalë për kthimin e produkteve) por edhe për larminë e gjerë të produkteve në dispozicion për ju.

Që nga 3 shtatori, kompania Jeff Bezos na ka vënë në dispozicion një numër të madh produktesh nga të gjitha kategoritë, jo vetëm ato që lidhen me pajisjet shkollore, por edhe të tjera si smartphone, kompjuterë, televizorë, drita inteligjente ... Më tej detajojmë ofertat më të mira të Amazon për kthimin në shkollë.

Falë programit Amazon Prime, me transportin e produkteve falas ditën tjetër, dhe i cili ka parë rritjen e çmimit në 36 euro, nga 19,95 që kushton ne mund të përfitojmë ofertat që për një javë na vë në dispozicion për të blerë jo vetëm mjete shkollore, por edhe çdo produkt tjetër, veçanërisht elektronik.

smartphones

 • Sony XZ1 Compact - smartphone 4.6 për 279 euro, me një zbritje prej më shumë se 50%, pasi çmimi është 599 euro.
 • Nuk u gjet asnjë produkt.»/] Për 470 euro, kur çmimi i tij i zakonshëm është 599 euro.
 • Nuk u gjet asnjë produkt.»/] Për 492 euro, kur çmimi i tij i zakonshëm është 799 euro.
 • Sony Xperia XA2 DS - smartphone 5.2 për vetëm 249 euro, kur çmimi i tij i zakonshëm është 279 euro.
 • Google Pixel XL - smartphone 5.5 për 399 euro, një smartphone që pavarësisht se ka dalë në treg për gati dy vjet është ende një nga opsionet më të mira.
 • Nuk u gjet asnjë produkt.»/] Për 199 euro.

zgjuar Watches

Imazhi i Gear Sport

Kamera dixhitale


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.