Pako e Partisë Hercules WAE Outdoor 04Plus, organizoni festën tuaj kudo

Pako e Partisë Hercules WAE Outdoor 04Plus

Altoparlantët portabël janë tërbuar. Gjithashtu, nëse modeli që kemi është i fortë dhe rezistent ndaj çdo situate, ai do të fitojë pikë. Dhe kjo është ajo që ndodh me modelin e shitur nga kompania Hercules, Hercules WAE Outdoor 04Plus. Por, çka nëse do t'ju themi se tani shoqërohet me byzylykë LED që ndriçojnë deri në tingullin e muzikës që po luan? Partia është e sigurt.

Hercules WAE Outdoor 04Plus Party Pack, ky është emri i paketës së shitjeve që kompania do të nxjerrë në shitje këtë shkurt (nga data 26). Në përfshihen altoparlantë portabël dhe 5 rripa dore LED që ndriçojnë me ngjyra të ndryshme për të gjallëruar çdo aheng, kudo që ta festoni: plazhin, në tarracën e shtëpisë tuaj ose në fushë.

Altoparlant portabël Hercules dhe rripa dore LED

Gjëja më e mirë për paketën nuk është që rripat e dorës të ndriçohen dhe të ambientojnë skenën, por që altoparlanti Hercules WAE Outdoor 04Plus përmban autonomia deri në 12 orë me një karikim të vetëm. Përveç kësaj, ajo është e mbrojtur mirë në anët dhe ka certifikimin IP66, me të cilën do të përballojë pluhurin, goditjet dhe spërkatjet e ujit. Bëni kujdes, nuk do të jetë në gjendje të zhytet nën ujë, por nëse bie shi nuk do të ndikojë në funksionimin e tij.

gjithashtu, Hercules WAE Outdoor 04Plus mund të përdoret i ankoruar në një trekëmbësh ose në timonin e një biçiklete; Në pjesën e poshtme të saj ka një fije universale për t'u përdorur në çdo situatë. Për pjesën tjetër, teknologjia e saj e lidhjes me pajisjet e ndryshme të hyrjes do të bëhet përmes një lidhjeje Bluetooth. Prandaj, mund ta përdorni si me telefonat Android ashtu edhe me Apple iPhone të famshëm.

Më në fund, në fund të këtij muaji shkurt do të keni në dispozicion këtë Paketë të Partisë Hercules WAE Outdoor 04Plus që ka një çmim mjaft të volitshëm: 49,90 euro. A po bashkoheni në parti?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.