Panasonic prezanton GZ2000, televizorin më kinematik në botë

Panasonic GZ2000

Kur flasim për diçka të re për një firmë si Panasonic ne e dimë me siguri se do të ketë lidhje me teknologjia më e mirë moderne. Me këtë rast, ne po flasim për një prezantim në lidhje me botën audiovizive, TV GZ2000, një formulë e vërtetë 1 për të shijuar plotësisht kinemanë pa u larguar nga shtëpia.

Një TV që sjell teknologjia më e përparuar e momentit në mënyrë që përvoja e kinemasë në shtëpi të jetë mjaft e kënaqshme. Nëse jeni një nga ata që shijojnë një film të mirë dhe kokoshka, Panasonic GZ2000 do t'ju bëjë të mos dëshironi të ktheheni në filma. Shprehja e "Teatri në shtëpi" merr kuptimin e tij të plotë.

Panasonic GZ2000, përvoja më realiste e teatrit në shtëpi

GZ2000 arrin brenda dy madhësi, 55 ″ dhe 65, dy madhësi që janë midis të mëdha ose shumë të mëdha. Ne kemi parë se si televizione, dhe ekranet e tyre, siç ndodh në smartphone ata nuk pushojnë së rrituri. Dhe një TV që disa vjet më parë ishte i mrekullueshëm, sot nuk është. Prandaj, duke filluar nga një madhësi më se e denjë, ne kemi dalë me një tjetër që për disa mund të jetë edhe i pahijshëm.

Foto Panasonic GZ2000

Por GZ2000 nuk është vetëm një ekran i madh. Equippedshtë e pajisur me markë të re Procesori HCX Pro. Një çip i aftë për t’u riprodhuar standarde të mëdha të diapazonit dinamik. Dhe cilësi e pabesueshme e imazhit ofron nuk do të lërë askënd indiferent. Pa dyshim, opsioni perfekt për të shijuar një film "të vërtetë", ose një lojë të mirë, me një qartësi ngjyrash dhe rezolucion të paimagjinueshëm më parë.

Dhe nëse përvoja e shikimit jeton në përputhje me atë që mund të presim nga Panasonic, tingulli nuk është shumë mbrapa. rregullimi i altoparlantëve tuaj drejt tavanit, dhe Sistemet e zërit Dolby Atmos dhe Dolby Vison, të integruar në televizion, bëjnë që një kinema të mos jetë më e njëjta. Nëse po prisnit një televizion të aftë për t'ju bërë të ndiheni si në shtëpi përvojën autentike të kinemasë, Panasonic GZ2000 është krijuar për ju.

Oskarët Panasonic GZ2000


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.