Produkte të reja audio të lansuara nga firma spanjolle Energy Sistem

Në Kongresin e fundit Botëror Mobile 2017 në Barcelonë, ne u afruam pak më pranë firmës Spanjolle Energy Sistem për të parë disa nga produktet e reja që ata kishin përgatitur për këtë 2017. Gjatë gjithë vitit firma nuk ndaloi së punuari dhe prezantuan disa smartphone dhe sidomos produktet e reja të përqendruara në audio.

Vetë Noemi Climent, Drejtore e Komunikimit e Energy Sistem, na shpjegoi në MWC se ata kishin një udhërrëfyes të shënuar mirë dhe se ata vazhduan të luftonin për një vend në një treg të komplikuar siç janë audio dhe smartphone. Me pak fjalë, firma nuk humbet asnjë mundësi për të prezantuar produkte të reja dhe në këtë rast ato na tregojnë të rejat e tyre kulla audio Energy Tower 8 g2 si dhe Kufje me energji elektrike Heaphones 7 ANC ose altoparlanti portativ Energy Music Box 9

Për këtë prezantim të ekipeve të reja që kanë pasur banda e muzikës elektronike Yall dhe single i tyre së bashku, përmes një fushate ku ata kërkojnë të sjellin tinguj së bashku në çdo cep të planetit.

Tani që fushata e Krishtlindjes po vjen nga Energy Sistem ata nxitojnë të kenë mundësi produkti për të gjitha shijet dhe kjo është arsyeja pse ata na lënë këto tre xhevahire, kulla audio Kulla e Energjisë 8 g2 nga 159 euro kufjet e reja Heafonët e energjisë 7 ANC për 99,99 euro dhe së fundmi një folës që mund ta çojmë kudo, Kutia e Muzikës Energjetike 9 gjithashtu me një çmimi 99,99 euro.

Nga vetë firma si nga banda muzikore bie në sy se muzika është një element i domosdoshëm në jetë. Përmes këtij bashkëpunimi, kompania audio komunikon angazhimin e saj për të ofruar pajisje Bluetooth për përdoruesit e saj për të shijuar muzikë kudo. Ne shpresojmë t'ju përshëndesim personalisht në MWC tjetër që do të hapë dyert e saj në Shkurt 2018.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.