Fresh ´n Rebel prezanton Binjakët, CLAM ANC DGTL dhe Bold X në IFA 2019

Re 'Rebel Bold X

Fresh ´n Rebel është një tjetër markë e pranishme në edicionin e këtij viti të IFA 2019. Kompania na ka lënë me një numër produktesh të reja në këtë prezantim në ngjarjen popullore. Një seri risish që do të dalin në treg gjatë gjithë këtyre muajve, siç zbuloi vetë firma në ngjarjen në Berlin.

Ndër nisjet janë kufjet e para pa te vertete nga kompania, CLAM ANC DGTL i ri që ofron anulim të përmirësuar të zhurmës dixhitale dhe një tingull shumë më të pastër dhe Rockbox Bold X dhe Bold XS të reja, altoparlantët e parë në treg që ofrojnë një tingull emocionues, rezistencë ndaj ujit dhe që hyjnë në një xhepi me lehtësi falë dizajnit të tij kompakt. Një gamë nga më të kompletuarat e Fresh in Rebel.

Fresh in Rebel Bold X: Altoparlant pa tel i papërshkueshëm nga uji

B X i trashë

Kompania na lë së pari me altoparlanti juaj i ri i papërshkueshëm nga uji Bluetooth (pa tel), Bold X. Ky altoparlant është krijuar për të shkuar me ju kudo falë madhësisë së tij të vogël dhe dizajnit të hollë. Isshtë gjithashtu rezistent ndaj ujit, një nga karakteristikat më të rëndësishme të tij.

Falë kthesave të saj delikate, dizajnit të saj të hollë dhe pëlhurës së tij të certifikuar me rezistencë ndaj ujit IPX7, Bold X është krijuar për t'iu përshtatur më rebelëve dhe aventureske për çdo përvojë të tyre. Për më tepër, kjo dizajn i hollë dhe i lehtë e bën atë ne gjithmonë mund të mbajmë me vetepasi bie edhe në xhep. Bateria e këtij Fresh ´n Rebel Bold X na jep deri në 8 orë rishikim pa ndërprerje.

Pavarësisht nga madhësia e saj e vogël, shquhet për cilësinë e tingullit të saj. Ka një tingull të qartë, por edhe të fuqishëm. Për më tepër, ai ka një mikrofon të integruar që ju lejon jo vetëm të dëgjoni muzikën tuaj, por edhe të bëni thirrje miqve tuaj. Ky altoparlant i ri po lançohet në gjashtë ngjyra unike Rebel? N të freskëta. Çmimi i tij i shitjes do të jetë vetëm 79,99 €.

CLAM: Kufje të reja për anulimin e zhurmës

Kufje CLAM ANC DGTL

Një produkt tjetër që marka na lë është kufjet e saj të reja premium wireless mbi veshë Clam ANC DGTL. Ky model spikat mbi të gjitha për të pasur anulimi i zhurmës i ri Anulon Zhurmën Aktive Dixhitale. Falë tij, është e mundur të zvogëloni tingullin e jashtëm edhe më shumë sesa funksioni standard ANC, dhe në këtë mënyrë ju mund të shijoni muzikën tuaj në shkëlqimin e saj total, duke eleminuar plotësisht gjithçka rreth jush.

Nga ana tjetër, këto kufje Fresh ´n Rebel gjithashtu kanë Modalitetin e Ambientit, të cilat ju lejojnë të dëgjoni gjithçka ndërsa dëgjoni muzikë, kështu që të mos humbisni asgjë. Një nga funksionet e yjeve në to është se kur i heq dhe i vendos përsëri, kënga është në të njëjtin moment kur e ke lënë. Bateria e saj gjithashtu ka Kapaciteti i rishikimit 26 orë pa ndërprerje.

Isshtë një kufje pa tel që punon me Bluetooth. Ne do të jemi në gjendje të kontrollojmë luajtjen me butonat anësorë të saj ose të përdorim ndihmësin e zërit të smartphone-it tuaj përmes mikrofonit të integruar. Ato janë të rehatshme për tu veshur dhe mund të palosen lehtësisht, për t’i mbajtur gjithmonë me vete. Këto kufje lëshohen në dy ngjyra: Çeliku i Kaltër i freskët dhe i fortë dhe Rëra e Mëndafshit elegant dhe delikate. Fresh ´n Rebel konfirmon se ato janë lansuar me një çmim prej 199,99 euro.

Të freskëta në binjakët rebelë: kufje të vërteta pa tel

Binjakë të freskët rebelë

Së fundmi, Fresh? N Rebel na lë me Binjakët e saj të rinj. Isshtë një kufje e vërtetë Wireless, të cilat arrijnë në një madhësi vërtet të vogël dhe përshtaten në mënyrë të përsosur me veshët tuaj, ato janë në dispozicion në 6 ngjyra unike që përshtaten me çdo veshje, personalitet ose humor dhe janë dizajnuar me nevojat e të varurve nga muzika, adhuruesve të modës dhe adhuruesve të dizajnit.

Falë formës së tyre, këto kufje nuk lëvizin kurrë nga vendi, ndërsa i keni veshur dhe janë të rehatshme për tu veshur. Për më tepër, ato janë rezistente ndaj djersës, kështu që mund t’i përdorni edhe kur stërviteni në çdo kohë. Këto kufje punojnë me një kontroll të prekjes dhe me asistentë zanorë: të pajtueshëm me Siri ose "Asistentin e Google" në telefonin tuaj. Kutia e vogël e karikimit ju lejon të keni gjithmonë një bateri. Një karikim na jep deri në 4 orë muzikë pa ndërprerje. Ju do të jeni në gjendje t'i karikoni ato deri në 5 herë me një karikim të vetëm nga kutia e tij, kështu që nuk do të shqetësohemi për autonominë e saj në çdo kohë.

Këto kufje Twins True Wireless janë lëshuar në një total prej gjashtë ngjyrash të ndryshme. Një palë kufje që na japin zë me cilësi të lartë dhe që vijnë me karikimin e tyre të karikimit në çdo kohë. Kompania konfirmon se ato janë hedhur në dyqane me një çmim prej vetëm 99,99 euro në të gjitha ngjyrat e saj.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.