Rekomandimet tona të shëndosha për këtë të Premte të Zezë 2019

E Premtja e Zezë e këtij viti 2019 është afër cepit, megjithatë, ofertat mbërrijnë çdo herë më parë për të ofruar ulje të shkëlqyera në produktet që ne kemi kërkuar për një kohë të gjatë. Çfarë Këtë vit në Actualidad Gadget ne duam t'ju ndihmojmë më shumë se kurrë, ajo që ne do të bëjmë është një përmbledhje e vogël e ofertave më të mira të zërit që kemi për ju, në të cilën do të gjeni kufje, altoparlantë inteligjentë dhe pak nga gjithçka. Zbuloni me ne cilat janë ofertat më interesante në tingull për këtë të Premte të Zezë dhe shfrytëzoni rastin të rinovoni produktet tuaja me çmimin më të mirë.

Kygo A11 / 800 - Kufje me ANC

Ne filluam me një produkt gjithnjë e më të njohur, kufje anuluese të zërit. Kishim kënaqësinë të provonim këto Kygo A11 / 800 disa javë më parë. Në analizën tonë kemi marrë një vlerë shumë të mirë për para sa i përket produktit, Kemi një autonomi shumë të mirë në kufjet që karikohen përmes lidhjes USB-C dhe që kanë një karikues bartës që përfshihet në kuti, pavarësisht kësaj ato janë plotësisht të palosshme, kështu që zënë pak hapësirë ​​aty ku duam t’i ruajmë. Ne kemi një panel prekës për kontrollin multimedial dhe gjithashtu një lidhje fole 3,5 mm për audio analoge.

Teknologjia Bluetooth është versioni 5.0 pasi nuk mund të ishte ndryshe dhe konfigurimi është plotësisht automatik. 28 Nëntorin e ardhshëm dhe deri në 30 Nëntor që përkon me Black Friday, këto kufje do të kenë një zbritje prej 50% në dyqanin zyrtar Kygo, kështu ata do të qëndrojnë në 150 € me transport të përfshirë, një zbritje e fortë duke përfituar nga këto data speciale. Mos harroni se këto kufje mund të blihen në të bardhë dhe të zezë dhe se ka një mikrofon të dyfishtë për t'u përgjigjur me lehtësi telefonatave.

Sonos Move - Altoparlant i gjithanshëm

Sonos Move është një altoparlant i veçantë, altoparlanti i parë Bluetooth i firmës suedeze që gjithashtu ka pjesa tjetër e karakteristikave të një Sonos, të tilla si: Lidhshmëria me Amazon Alexa dhe Google Assistant, Spotify Connect, AirPlay 2, rezistenca ndaj ujit ... Sidoqoftë, është dizajnuar gjithashtu që ta vendosni fjalë për fjalë kudo që dëshironi, për këtë ka një port USB-C dhe një stacion karikimi që do të na lejojë ta marrim atje ku na nevojitet, për t'u shoqëruar gjithmonë me fuqinë e nevojshme dhe cilësia e zërit, të tilla si kopshti ynë ose partitë tona më të guximshme.

Përveç kësaj, Sonos ka përgatitur një koleksion ofertash për të Premten e Zezë dhe të Hënën Kibernetike:

Kjo altoparlant ka një madhësi relativisht kompakte dhe një peshë të përmbajtur duke marrë parasysh aftësitë e tij. Nëse e vendosim në bazën e tij është një Sonos tradicional, por nëse e nxjerrim dhe e lidhim me Bluetooth kemi një altoparlant pa kufij. Ju mund të shihni analizën tonë të thelluar dhe videon tonë nëse doni ta dini më nga afër. Firma suedeze do të ketë shitjet e veta të së Premtes së Zezë në faqen e saj të internetit, përveç zbritjeve që i gjejmë në një seri të produkteve të tyre të shitura në Amazon.

Altoparlant i zgjuar zgjohet - Ora me zile me Alexa

A mund ta imagjinoni të jeni në gjendje të hiqni ngarkuesin, orën e alarmit dhe altoparlantin nga tavolina e shtratit tuaj me një goditje? E gjithë kjo dhe më shumë Energy Sistem ju ofron me këtë Smart Speaker Wake Up, një altoparlant inteligjent që është një orë me zile dhe në të njëjtën kohë një bazë e karikimit pa tel me standardin Qi. Por ka shumë më tepër funksionalitete, ju mund të përfitoni nga teknologjia e saj Bluetooth 5.0 ose veçoritë e saj Multiroom për të qenë në gjendje ta aleatoni me pjesën tjetër të produkteve në rang. Në të njëjtën mënyrë, ne gjejmë një altoparlant stereo 2.0 që është i mjaftueshëm dhe më se i mjaftueshëm për të mbushur një dhomë me muzikë falë Spotify Connect.

Ky altoparlant është në dispozicion në Amazon dhe gjithashtu në faqen e internetit Energy Sistem ku po bëjnë zbritje të mëdha për Black Friday në produktet Smart Sepaker si p.sh. 5 Shtëpi dhe 7 Kulla, Asnjëherë nuk dhemb të hedhësh një vështrim për të parë nëse disa nga këto produkte të përputhshëm me Alexa mund të jenë pjesë e shtëpisë tuaj. Sinqerisht, me këtë çmim zëvendëson një pjesë të mirë të produkteve që zakonisht janë në tryezë dhe do të bëhet pothuajse një element thelbësor në ditën tuaj për ditë, pasi është një orë me zile dhe do t'ju kujtojë çdo mëngjes që duhet të shkoni në punë .

Kufje për drejtimin dhe shumëllojshme

Ajo që unë ju sjell tani është një koleksion kufjesh për vrapim ose sport në përgjithësi, dhe është që për këtë lloj detyre patjetër që nuk është e vlefshme me asnjë lloj kufje, siç është logjike, pasi është e nevojshme që përveç që të kenë një kapje të mirë në vesh të kenë një rezistencë të mirë ndaj mospërfilljes tipike të kësaj lloji i aktivitetit. Në Gadget Actualidad ne kemi analizuar për shembull një pjesë të mirë të kufjeve kështu që ju lëmë një koleksion të vogël:

Kufje të Vërtetë Wireless (TWS)

Kohët e fundit kufjet TWS janë produkti yll, në Actualidad Gadget ne gjithashtu kemi provuar një pjesë të mirë të këtyre. Unë dua të theksoj së pari TicPods Falas nga Mobvoi, kufje që në ngjyrën e tyre të zezë janë vetëm 71,12 euro e cila është një zbritje prej gati 50% nga çmimi i tij i nisjes. Ata janë kufje plotësisht pa tel me rezistencë IPX5 dhe kontroll të prekjes midis shumë funksioneve të tjera, hidhni një vështrim në analizën tonë nëse doni t'i njihni ato pak më shumë në thellësi.

Ne gjithashtu largohemi nga ju Kufje TWS që ne kemi provuar kohët e fundit dhe që gjithashtu kanë zbritje, ato janë mjaft interesante duke pasur parasysh çmimin e tyre.

  • Arbily G9: Bluetooth 5.0 kufje me rezistencë ndaj djersës, më shumë se 20 orë me kutinë e karikimit, mikrofona dhe anulim pasiv të zhurmës, Nuk u gjet asnjë produkt.

Epo, ky ka qenë koleksioni ynë i altoparlantëve dhe kufjeve të vogla në Actualidad Gadget për këtë të Premte të Zezë, ju rekomandojmë që të qëndroni vigjilent sepse do të vijnë zbritje më interesante dhe ne do t'i botojmë vazhdimisht, java e së Premtes së Zezë është këtu për të përfituar prej tij. Nëse dini më shumë oferta ose keni ndonjë pyetje, përfitoni nga kutia e komenteve dhe bashkohuni kanali ynë në YouTube, dhe na ndiqni tutje Twitter nëse dëshironi të informoheni për lajmet më të mira në sferën e teknologjisë, si dhe analizat më të fundit të të gjitha llojeve.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.