Tani mund të rezervoni Doogee S98 të ri me çmimin më të mirë

Doogee s98

Siç njoftuam disa ditë më parë, terminali i ri nga prodhuesi Doogee, S98, tashmë është i disponueshëm për rezervim, një terminal që bie në rangun e terminale të thyer, njihet edhe si telefon i thyer.

Për të festuar nisjen e këtij terminali të ri, nëse e blejmë mes sot dhe nesër këtë terminal në Aliexpress, ne do të përfitojmë nga një zbritje prej 100 dollarësh në çmimin e tij të zakonshëm, që është 339 dollarë.

Specifikimet e Doogee S98

Doogee s98
Processor MediaTek Helio G96 i pajtueshëm me rrjetet 4G
Kujtesa RAM 8 GB LPDDRX4X
Hapësira e ruajtjes 256 GB USF 2.2 dhe i zgjerueshëm me microSD deri në 512 GB
Ekran 6.3 inç – Rezolucioni FullHD+
Rezolucioni i kamerës së përparme 16 MP
Kamera të pasme 64 MP kryesore
Shikim nate 20 MP
8 MP kënd i gjerë
bateri 6.000 mAh e pajtueshme me karikim të shpejtë 33W dhe karikim me valë 15W
të tjerët NFC – Android 12 – 3 vjet përditësime – Sensori i gjurmëve të gishtave në anën

Çfarë na ofron Doogee S98

Karakteristika më e habitshme e këtij terminali të ri është ekrani i tij i dyfishtë. S98 përfshin një ekran shtesë 1 inç të pasmë (që na kujton Huawei P50), një ekran që ne mund të personalizoni për të treguar kohën, njoftimet, kontrolloni riprodhimin e muzikës...

Ekrani kryesor 6,3 inç ka rZgjidhje Full HD+ dhe përfshin mbrojtje Corning Gorilla Glass.

Doogee S98 menaxhohet nga procesori Helio G96 nga MediaTek, një procesor me 8 bërthama i shoqëruar nga 8 GB RAM LPDDR4X dhe 512 GB hapësirë ​​ruajtëse UFS 2.2.

Nëse flasim për kamerën, duhet të flasim për atë Lente kryesore 64 MP, kamera e shoqeruar me a Kamera e shikimit të natës 20 MP me të cilin mund të bëjmë fotografi në errësirë ​​dhe një kënd të gjerë prej 8 MP. Kamera e përparme me rezolucion prej 16 MP.

Brenda, gjejmë një gjigant Bateri 6.000 mAh, bateria, bateria mbështet karikimin e shpejtë deri në 33W. Përveç kësaj, ai gjithashtu mbështet karikimin me valë deri në 15 W.

Përfshin një Çipi NFC, mundësohet nga Android 12 dhe përfshin 3 vjet përditësime sigurie dhe softuerësh, duke ndjekur të njëjtën rrugë si shumica e prodhuesve të Android.

Doogee S98 përfshin certifikatë ushtarake MIL-STD-810G, një certifikim që na siguron rezistencë shtesë ndaj pluhurit, ujit dhe goditjeve që zakonisht marrin pajisjet.

Përfitoni nga oferta hyrëse

Nëse përfitoni nga oferta prezantuese e Doogee S98, ju kurseni 100 dollarë në çmimin e tij të zakonshëm, që është 339 dollarë. Nëse keni kohë që mendoni të rinovoni pajisjen tuaj, nuk duhet ta humbisni këtë mundësi dhe të merrni Doogee S98 për vetëm 239 dollarë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)