Llamba e tavolinës së shtratit Aukey portabël

Bota e veglave na befason gjithnjë e më shumë. Ne kemi gjithnjë e më shumë pajisje inteligjente dhe / ose pa tel që na ndihmojnë në detyrat e përditshme. Nga orët e alarmit, pastruesit e fshesës, te pajisjet e gatshme për të na përgatitur për t’i thënë lamtumirë ditës. Sot ne ju sjellim llambë e re e tryezës së shtratit nga Aukey, Një llambë e përkryer portative për netët tona të leximit. Vazhdoni të lexoni se ne ju japim të gjitha detajet ...

Aukey është i njohur për prodhimin e veglave të të gjitha llojeve, një markë e njohur në disa shpërndarës të teknologjisë që në këtë rast na sjell një Llambë e përsosur e lëvizshme e tryezës së shtratit për t'i dhënë një atmosferë tjetër netëve tona. Thjesht duhet karikimi përmes portës USB-C që fsheh fshehurazi në një nga skajet e saj. Atëherë mund ta përdorim nuk ka nevojë ta keni atë të lidhur në mes 5 dhe 48 orë në varësi të intensitetit të dritës, diçka që e bën atë vërtet interesante.

Sa i përket dritës që lëshon, gjëja më interesante në një llambë, është i aftë të ndriçojë një dhomë pa probleme. Po, nuk është një llambë tavani ose një llambë konvencionale, por në një mjedis të errët do të ndriçojë lehtë dhomën në të cilën ndodheni.

Më e mira nga të gjitha, funksionimi i tij nuk mund të jetë më i lehtë. Në krye gjejmë një një pjesë metalike që thjesht duke e prekur do të bëjë që llamba të ndizet. Mbajtur atë do të marrim zbeh dritën në mënyrë që të përshtatet me nevojat tona.

Në pjesën e poshtme gjejmë një buton mode që do të na lejojë ta "programojmë" atë në mënyrë që kur ta prekni, të ndizet në modalitetin me intensitetin më të ulët, një intensitet që do të na lejojë të lexojmë pa e shqetësuar shokun e dhomës. Do të gjejmë edhe një përzgjedhës i ngjyrave që do të na lejojë të ndryshojmë ngjyrën e dritës midis dritës së ngrohtë, dritës së ftohtë ose një numri të pafund ngjyrash që madje mund të ndryshojnë.

Ne tashmë ju themi se nuk është asgjë për të shkruar në shtëpi, por në të njëjtën kohë Shtë një vegël që padyshim do ta përdorim çdo ditë para se të flemë. Nëse jeni duke kërkuar për një llambë e gjithanshme pranë shtratit mos hezitoni të merrni këtë llambë tavoline Aukey. E keni në dispozicion në Amazon, për një çmimi prej 29,99 €, kështu që mos hezitoni dhe Nuk u gjet asnjë produkt..


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.