Rishikoni stilin Energy Sistem 3

Dhe ne kthehemi në Vegël Actualidad me rishikimi i kufjeve të tingullit pa tel të vërtetë. Edhe një herë me një produkt nga Energy Sistem, i cili nga katalogu i tij i gjerë paraqet Stili i sitit energjetik 3. Një tjetër mundësi e shkëlqyeshme për të bërë një hap menjëherë për të gjitha kufjet pa tela dhe për të lënë mënjanë atë kabllo të vjetëruar.

Nëse ende nuk mund të vendosni për një model ose një tjetër brenda ofertës së madhe ekzistuese, sot ju paraqesim një mundësi shumë të mirë. Një produkt që padyshim do të plotësojë nevojat tuaja, me një shumë performancë e mirë në tingull dhe autonomi, dhe mbi të gjitha, pa nevojën e investimit të një pasurie. 

Stili 3, muzika juaj në stilin tuaj

Siç kemi komentuar, aktualisht tregu për kufje pa tel është pothuajse i pafund. Ne gjejmë kaq shumë mundësi nga kaq shumë firma të ndryshme, sapo të kemi vendosur që më në fund të kalojmë në wireless, vendimi përfundimtar nuk do të jetë i lehtë. Ka kufje me një fat të qartë për lojërat, si p.sh. Lazeri 2 që ne ishim në gjendje ta provonim disa muaj më parë.

Nëse janë ato që ju po kërkoni kufje diskrete, që përshtaten me veshjen tuaj në çdo kohë, dhe që ofrojnë një përvojë e mirë e zërit, Stili Energy Sistem 3 është një mundësi për t'u marrë parasysh. E gjithë kjo, shtuar në një dizajn elegant dhe me shumë kujdes, ai i bën këto kufje me format butoni, janë vërtet interesante.

Energy Sistem mburret me shumëllojshmërinë e gjerë të produkteve që ofron në secilën kategori. Dhe me stili 3 bëhet edhe një hendek midis kufjeve më të hershme elegante të momentit. Për ata që nuk dëshirojnë të tërheqin vëmendjen, por nuk duan të heqin dorë nga pajisja cilësore. Linja e stilit mbulon një sektor të tregut Çfarë kërkon ky lloj produkti, nëse kjo është vetëm ajo që ju po kërkoni, blini stilin Energy Sistem 3 tani në Amazon Me zbritje.

Nëse jeni të sëmurë nga "gomarët" e neveritshëm me të cilën kanë pothuajse shumica e kufjeve të sotme. Dhe ju jeni një nga ata që preferojnë një kufje me një format butoni, që përshtatet në mënyrë të përsosur dhe që peshon shumë pak, stili 3 pikë për tu bërë kufjet që ju duhen.

Unboxing Energy Sistem stil 3

Timeshtë koha të shikojmë brenda kutisë së vogël të kufjeve të stilit 3. Gjetëm gjithçka që mund të shpresonim dhe natyrisht nuk na mungoi asgjë. kutia e karikuesit, me një madhësi perfekte për tu mbajtur në çdo xhep. Janë paraqitur jashtë kutisë kufjet, në këtë rast ne kemi marrë disa kopje në ngjyra e zeze, ashtu si kutia juaj. Rezulton shumë befasuese se sa pak peshojnë si kutia ashtu edhe kufjet.

Përveç elementeve kryesore kemi disa broshura të reklamat, Dhe një udhëzues për përdorim të shpejtë të kufjeve me funksionalitetet kryesore. Ata shoqërohen gjithashtu nga kabllo karikimi e cila ka format Mikro USB. Ndërsa po shikojmë kufjet e veshit, nuk gjejmë pads tipike për zëvendësimin e veshit.

Dizajni dhe pamja fizike

Tani ne shikojmë pamja e treguar nga stili Energy Sistem 3. Prodhimi i produktit nuk është asgjë e re, por e kombinim ngjyrash i zgjedhur. ngjyra e zezë e brendshme Shtë përfunduar me një fund në ngjyra gri e hapur e cila ju ofron një pikë dallimi shumë elegante. Me një formë nga kufje që në mënyrë të pashmangshme na kujton AirPods, në grupin global ato nuk janë aq shumë të ngjashme.

El dizajn është një nga pikat e forta të këtyre kufjeve Energy Sistem. Jo vetëm duke pasur një stili urban dhe elegante. Alsoshtë gjithashtu për formatin fizik të telefonit. Ne e dimë që një pjesë e madhe e përdoruesve nuk mbështesin kufje që kanë gomën klasike që mbetet brenda veshit. Mirë për të mos u përshtatur si duhet, ose për efektin "bosh" që ata bëjnë, por ka shumë që kërkojnë kufje si këto.

Një krahasim me AirPods të vlerësuar është i pashmangshëm nga Apple. Pamja e saj fizike na kujton ato për shkak të formatit të kufjeve dhe formës së saj të zgjatur. Pjesa në vesh është saktësisht e njëjta formë. Edhe pse trupi i pajisjes që mbetet jashtë ndryshon duke i pasur këto me më shumë elementë dhe një formë pak më pak të rrumbullakosur.

Pjesa që është jashtë ka nje pjesë e diferencuar në të cilën futet një pjesë e sheshtë gri. Zgjedhja e ngjyrave dhe materialeve duket e duhur në këtë model edhe pse ne mund të zgjedhim midis 4 kombinimeve të tjera. Në këtë pjesë të jashtme gjejmë një dritë e vogël LED që ndryshon midis ngjyrave blu ose të kuqe në varësi të informacionit që na ofroni.

kjo pjesa e jashtme ka sensorë prekës çfarë na ofrojnë ata komanda të ndryshme për të ekzekutuar. Me një shtypje majtas ose djathtas mundemi ngre ose ul vëllimin Të riprodhimit. Me dy tasteve mundemi pauzë ose sërish. Dhe ne madje mund t'i konfigurojmë ato në shpejt përpara ose prapa një këngë. Kontroll i plotë i muzikës sonë, madje dhe i muzikës thirrjet o asistent zëri, pa pasur nevojë të nxirrni pajisjen nga xhepi juaj. 

La këllëf për karikim ka një formë drejtkëndor në një madhësi perfekte për tu mbajtur që përshtatet në çdo xhep. Hapja e kapakut ne shohim se si kufjet shtrihen horizontalisht duke u përshtatur në mënyrë të përsosur falë një baze magnetike që i mban dhe ngarkon ato. Pesha, edhe me kufjet brenda, është vërtet e lehtë. Ndërtuar në prekje e butë plastike në të njëjtën ngjyrë të zezë si kufjet.

Në pjesën e përparme të kutisë gjejmë katër drita LED që na japin informacion në lidhje me ngarkimin prej saj Secila prej dritave na tregon 25% të totalit duke ngarkuar. Prandaj, nëse i kemi të gjitha 4 dritat të ndezura, kjo është një shenjë që bateria është e mbushur. Në pjesën e pasme gjejmë porta e karikimit, me formatin Micro USB.

E gjithë teknologjia që ju nevojitet

Shtë e rëndësishme të dini se në çfarë mund të mbështeteni në kufje përpara se t'i merrni ato. Energy Sistem thjeshtëson përdorimin e tyre në maksimum. Pasi t’i kemi sinkronizuar me smartphone, kompjuter ose tablet, do të na duhet vetëm t'i heqim nga kutia në mënyrë që të lidhen automatikisht. Lidhshmëria juaj Bluetooth 5.0 garantojnë stabilitet pa prerje.

El mikrofon i integruar na bën të përgjigjemi thirrjeve tona pa qenë nevoja të prekim smartphone-in. Tingulli i marrë në thirrje është i pastër dhe pa zhurmë. Dhe ai që merret në anën tjetër të thirrjes është gjithashtu i përsosur. Diçka që përmirësohet falë formatit dhe dizajnit të këtyre kufjeve. I bindur? Merrni stilin Energy Sistem 3 tani në Amazon çmimi më i mirë.

Na pëlqyen fuqinë që ata janë të aftë të ofrojnë duke rezultuar aq e lehtë në peshë. Duke qenë gjithashtu një detaj i rëndësishëm për t'u marrë parasysh autonomi ne mund të mbështetemi në. Stili Energy Sistem 5 siguron deri në 4 orë muzikë pa ndërprerje. Dhe falë kutisë së tij të karikuesit kemi deri në 4 tarifa shtesë të plota. Më shumë se mjaftueshëm autonomi për një ditë të gjatë muzike.

Tabela e specifikimeve teknike

Markë Sistemi i energjisë
Model style 5
Format në vesh
Conectividad Bluetooth 5.0
fushë deri në 10 metra
Kontrollet me prekje riprodhimi dhe vëllimi
frekuencë 2.4 GHz
Mikrofoni i integruar SI
Bateria e kufjeve 30 mAh
autonomi Ore 4
Karikues baterie 400 mAh
autonomi Ore 16
Pesha e kufjeve 4 g
Përmasat e kufjeve 42 17 x
Pesha e karikuesit të kasës 25 g
Dimensionet e karikuesit të kasës 70 30 x
çmim 34.90 €
Lidhja e blerjes Stili Energy Sistem 3

Pro dhe kundra

rekuizitë

La marrëdhënia midis cilësisë dhe çmimit eshte shume mire

El niveli i vëllimit ato ofrojnë është mbi modelet e tjera që ne kemi qenë në gjendje të provojmë.

La autonomi deri në 20 orë gFalë kopertinës na bën të kemi muzikë për një ditë të tërë.

Shumëllojshmëri e madhe e kontrollet e prekjes në të dy kufjet.

rekuizitë

 • Cilesia e cmimit
 • vëllim
 • autonomi
 • Kontrollet me prekje

Contras

jo ata kanë anulimi aktiv i zhurmës, diçka me shumë kërkesë në ditët e sotme, por është e kuptueshme të mos e gjeni këtë funksion duke pasur parasysh çmimin e tij.

Ata nuk kanë një sensor afërsie në mënyrë që luajtja të ndalet kur i heqim ato.

Contras

 • Nuk ka anulim të zhurmës
 • Nuk ka sensor afërsie

Mendimi i redaktorit

Stili Energy Sistem 3
 • Vlerësimi i redaktorit
 • Vlerësim 4 yje
34,90
 • 80%

 • Dizajn
  Redaktori: 80%
 • performanca
  Redaktori: 70%
 • autonomi
  Redaktori: 65%
 • Transportueshmëria (madhësia / pesha)
  Redaktori: 80%
 • Cilesia e cmimit
  Redaktori: 80%


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)