RoboVac X80 dhe HomeVac H30, baste të reja aspirimi nga eufy

Marka e specializuar në automatizimin e shtëpisë dhe opsionet për shtëpinë eufy të lidhur ka vendosur të vendosë bast për hyrjen e plotë në tregun e vakumit me opsionin RoboVac X80 të cilën ata e quajnë fshesë me korrent robot më të avancuar në treg dhe fshesë me korrent të dorës HomeVac H30, ne do t'i njohim në thellësi me detajet dhe karakteristikat e tyre të reja.

RoboVac X80

RoboVac X80 është fshesa e parë robotike në botë që përfshin teknologjinë e dyfishtë të vakumit
turbinë, e cila Ofron 2 motorë të fuqisë thithëse 2000Pa. Kjo rrit shumë presionin dinamik të robotit, të qenit në gjendje të përmirësojë mbledhjen e flokëve të kafshëve shtëpiake me 57,6% * në të njëjtën kohë koha e kaluar në mënyrë efikase për pastrim dhe efektive në një kalim të vetëm. Me RoboVac X80 Hybrid, një pastrim më i thellë është i mundur me funksionin e tij të dyfishtë të fshirjes dhe fshirjes në të njëjtën kohë. Shkalla e përdorimit të rezervuarit të papastërtisë është rritur me 127% *, duke arritur
një kapacitet deri në 600 ml.

  • *> Informacioni i ofruar nga marka

Së bashku, navigimi me lazer iPath dhe teknologjitë e hartave të mençura mundësuar nga
Inteligjenca Artificiale (AI Map 2.0) krijon një hartë të saktë të shtëpisë që ndihmon robotin të llogarisë a
rutinë më efikase e pastrimit pa harruar asnjë cep.

HomeVac H30

E dyta nga risitë që eufy ka prezantuar sot është fshesa me korrent dore HomeVac H30,
që ofron shkathtësi në baza ditore. Me sistemin e tij TriPowerTM me kapacitet maksimal thithjeje,
është e lehtë të mbash një mjedis të pastër, të shëndetshme dhe pa të gjitha llojet e alergeneve. Dizajni i tij
kompakt dhe i lehtë, thjesht 808 gramë peshë, e bën të rehatshme për t'u përdorur për periudha të gjata
e kohës duke kursyer hapësirë ​​për një rezervuar të poshtër të 250ml që përfshin një
Teknologjia e pastrimit të pluhurit për të hequr qimet e filtrit më lehtë.

Në varësi të paketës së zgjedhur, HomeVac H30 mund të përfshijë pajisje shtesë për pastrimin e makinës, a
furçë e motorizuar që lehtëson pastrimin e flokëve të kafshëve shtëpiake, dhe në Kompleti i pafundësisë, furça për
dysheme të forta që janë të afta të fshijnë dhe fshijnë në një kalim të vetëm.

Modelet e reja do të jenë të disponueshme për tu blerë në Spanjë në fund të shtatorit në
Amazon. Familja RoboVac X80 fillon me 499,99 € dhe modeli X80 Hybrid do të kushtojë 549,99 €.
HomeVac H30 ka një çmim fillestar prej 159,99 €, i cili ndryshon në varësi të versionit dhe aksesorëve
e zgjedhur.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.