Seritë e reja DOOGEE S89 Pro dhe S61 me çmime interesante të nisjes

doogee s89 pro

Këtë korrik, një sërë produktesh të markës Doogee do të shohin dritën e ditës, të cilat do të japin shumë për të folur në botën e smartfonëve. Pikat kryesore: The Doogee S89 Pro, një model i fortë dhe rezistent i pajisur me një bateri të madhe 12000 mAh që do të shoqërohet gjithashtu me një karikues të shpejtë 65W dhe Android 12 të parainstaluar.

Telefonat do të prezantohen edhe në shoqëri Seria Doogee S61, i pajisur me një bateri 5.180 mAh. Të dyja këto dhe S89 Pro vijnë me Android 12 të para-instaluar.

Le të shohim se cilat janë karakteristikat e secilit prej këtyre modeleve, të cilat do të dalin në shitje midis 25 dhe 29 korrikut 2022 me çmime vërtet interesante:

Ky është Doogee S89 Pro i ri

Që në fillim, ajo që është më e habitshme për këtë Doogee S89 Pro është e saj kamerë robotike, e pajisur me emetues drite RGB. Në fakt, kjo aparat fotografik është një grup i përbërë nga tre pajisje:

  • Sensori kryesor Sony 64 MP.
  • Kamera e shikimit të natës 20 MP.
  • Kamera me kënd të gjerë 8 MP.

Megjithatë, ky telefon vjen i stolisur me shumë virtyte të tjera. Për shembull, ofron shumë opsionet e personalizimit. Përdoruesi mund të vendosë modele të lehta, shpejtësi dhe ngjyrë sipas shijeve dhe preferencave të veta. Në mënyrë të ngjashme, është e mundur të caktohen ngjyra të ndryshme për thirrjet në hyrje, sinjalizimet dhe komandat zanore. Dhe për të kryer sinkronizime muzikore.

Rezistencë dhe performancë të lartë

doogee

Përveç gjithë kësaj, veçoria që përcakton më së miri Doogee S89 Pro është qëndrueshmëria e tij. ky telefon është në gjendje të përballojë pothuajse çdo gjë, veçanërisht ujin dhe lagështinë. Certifikatat e tij IP68 dhe IP69K e garantojnë atë rezistencë ndaj goditjeve dhe rënieve.

Gjithashtu ekrani i telefonit, madhësia e të cilit është 6,3 inç, është projektuar posaçërisht për të qenë rezistent ndaj goditjeve, pluhurit dhe gërvishtjeve. Një fuoristradë e vërtetë.

S89 Pro ka një konfigurim të 8 GB RAM dhe 256 GB hapësirë ​​të brendshme, i zgjerueshëm deri në 512 GB me një kartë TF. Sa i përket procesorit, ai është një Helio P90 tetë bërthama me shpejtësi midis 2,0 dhe 2,2 GHz. Çipi grafik PowerVR GM9446 mund të funksionojë në fron në 970 MHz. E gjithë kjo në total garanton një performancë më se të jashtëzakonshme të telefonit.

Ju mund të blini S89 Pro në Aliexpress ka një çmimi prezantues prej 269 dollarë ndërmjet 25 dhe 29 korrikut 2022. Pas kësaj periudhe oferte, ajo do të kthehet në çmimin e saj origjinal prej 319 dollarë.

Karakteristikat e Serisë Doogee S61

Seria doogee s61

Për më tepër, në të njëjtën kohë me S89 Pro, Doogee gjithashtu do të lançojë atë Seria S61 e telefonave të rëndë. Këto modele do të dallohen nga dizajni i tyre unik, i personalizueshëm falë faktit të mbulesës së saj të lëvizshme të pasme. do të ofrohet për momentin katër predha të ndryshme: një guaskë AG Frost, një guaskë e pastër, një guaskë me fibër karboni dhe një guaskë prej druri artificial.

Të gjitha modelet e serisë janë të certifikuara IP68 dhe IP69K. Pa dyshim, ata janë telefonat e rezistencë të lartë, i mbrojtur me parakolp të trashë për të zbutur ndikimin e goditjeve.

Të dhëna të tjera që janë lëshuar në lidhje me Serinë Doogee S61 janë këto: a Ekran 6 inç me një rezolucion prej 1.440 x 720 piksele, si dhe dy kamera (një e përparme dhe një kryesore), përkatësisht 8MP dhe 20MP për S61 dhe 16MP dhe 48MP për S61 Pro. Ruajtja e S61 është 64 GB memorie, 128 GB në rastin e S61 Pro.

Po kështu, ju mund të kapni modelet Seria S61 në Aliexpress me çmimet e shitjes ndërmjet 25 dhe 29 korrikut 2022. S61 për 135,16 € dhe S6 Pro për 179,41 €. Një zbritje prej 30% që do të jetë e disponueshme vetëm për një kohë të kufizuar.

Së fundi, duhet theksuar se përveç telefonave të serisë S89 Pro dhe S61, ka produkte të tjera doogee gjithashtu do të dalë në shitje më vonë këtë muaj me çmime të pabesueshme në AliExpress: telefonat e serisë X97 dhe orët inteligjente D09 dhe D11.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.