Ndërsa sezoni i tretë i Strangers Things është konfirmuar, i treti i Narcos do të fillojë

Përdoruesit e Netflix jetojnë jo vetëm Marvel dhe ekskluzivitetet e saj. Kompania është e vetëdijshme që pak nga pak duhet të shkojë zgjerimin e katalogut të ofruar për të gjithë pajtimtarët e tij, dhe megjithëse vazhdon të vërë bast për Marvel, ai nuk harron llojet e tjera të produkteve. Strangers Things ishte zbulimi i Netflix vitin e kaluar. Narcos ka qenë gjithashtu një nga hitet më të mëdha të Netflix në vitet e fundit, ashtu si House of Cards, Orange është Black i ri, pasqyra e Zezë gjithmonë e diskutueshme dhe seritë e krijuara nga vëllezërit Wachowski (krijuesit e Matrix) Sense 8 duke u takuar me më të rëndësishmet .

Në intervistën që ata kanë dhënë për botimin Vulture, vëllezërit Duffers kanë konfirmuar se Strangers Things do të ketë një sezon të tretë dhe pothuajse ndoshta edhe një të katërt gjithashtu. Padyshim që gjithçka varet nga mënyra se si zhvillohen sezonet e dyta dhe të treta. Ky sezon i katërt do të ishte i fundit, të paktën fillimisht, pasi që kur një produkt funksionon, prodhuesit zakonisht bëjnë bast mbi një kalë fitues dhe nuk rrezikojnë produkte të reja. Për të qenë në gjendje të shijojmë sezonin e dytë do të duhet të presim deri më 27 tetor, por ndërsa tashmë mund të fillojmë të hapim gojën me rimorkion.

Një tjetër prej sukseseve të mëdha të Netflix në vitet e fundit, Narcos, nuk do të vonojë aq shumë për të arritur në katalogun e Netflix, pasi do ta bëjë këtë më 3 shtator. Në këtë sezon të tretë, tashmë pa Pablo Escobar, Netflix do të përpiqet të ruajë suksesin që ka arritur me këtë seri, duke u përqëndruar në kartelin Cali në Medellín dhe me një zvogëlim i ndjeshëm i litrave të gjakut që shfaqen në secilin episod. Shumë mirë ata do të duhet ta bëjnë atë për ta marrë atë. Mbi këto linja mund të gjejmë trailerin më të fundit që Netflix ka postuar për të njoftuar sezonin e tretë të këtij seriali.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.