Surfy Browser është një shfletues i ri, i rrumbullakosur dhe falas

Shfletues Surfy

Sa herë që shohim më pak shfletues të rinj të internetit në Play Store dhe kjo është për shkak se ata Chrome, Dolphin dhe Firefox gjithnjë e më shumë po distancohen në karakteristikat nga ata që përpiqen të lëshojnë një propozim interesant. Shtë e vështirë të përpiqesh të lëshosh një aplikacion të ri me ide të tjera, por edhe atë siguri që askush nuk do të jetë në gjendje t'i sfidojë ataBëni dikë që të guxojë të shkojë në Dyqanin e Luaj.

Ky guxim është Browser Surfy që, as i shkurtër dhe as dembel, tashmë ka një vend në Play Store si një shfletues celular që ka disa karakteristika shumë interesante në mënyrë që të bëhet një alternativë e pranueshme nëse e krahasojmë atë te shumë të tjerë. Ndër përparësitë e tij është aftësia për të shkruani një fjalëkalim, lexoni faqe teksti në të folur ose ruajeni sesionin me një shkurtore të personalizuar.

Lidhur me ndërfaqen, Surfy Browser dallohet për dizajnin e tij me një paneli anësor i navigimit dhe aftësia për të aplikuar tema për t'i dhënë shkronjave ngjyra të ndryshme dhe më shumë.

Shfletues Surfy

Këto janë të gjitha tiparet nga Shfletuesi Surfy:

 • privat- Bllokoni shfletuesin me një fjalëkalim ose gjurmë gishtash, ose ruajeni sesionin në një pllakë
 • Personi: ndryshoni ngjyrat ose vendosni foton tuaj të preferuar si sfond
 • Dëgjoni faqet e veçorive tekst në Të folur
 • Skeda të këmbyeshme
 • Optimizimi i të dhënave celulare që mund të zvogëlojë përdorimin e të dhënave deri në 20%
 • Fillimi i skanimit privat
 • Ruani sesionin në një shkurtore mbyllur
 • Eksplorimi privat
 • Ndërfaqe panoramike e personalizueshme me një imazh sfondi
 • Motorë të ndryshëm kërkimi: Google, Bing, DuckDuckGo, Yahoo! dhe Baidu
 • Historia e kërkimit
 • Pastro cookies dhe historikun e fshehtë të historisë
 • Vendos modalitetin e leximit ose desktop në skedat individuale
 • Ndani faqet përmes postës elektronike, SMS, Facebook, Twitter ose LinkedIn
 • Modaliteti i natës
 • Skeda dhe shirit i personalizueshëm
 • Shënoni favoritët në shiritin fillestar të nisjes

Unë vetëm ju rekomandoj ta provoni, pasi është në dispozicion falas nga Google Play Store.

Shfletues Surfy
Shfletues Surfy
zhvilluesi: Kodues
Çmimi: Free

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.