Shkarkoni wasap falas

Shkarkoni wasap

Wasap është mënyra se si ne njohim në mënyrë bisedore aplikacionin më të njohur të mesazheve në planet dhe kjo është ajo që ne do ta quajmë tani e tutje. Dhe a është kjo shkarko wasap falas është bërë një përparësi sot. Sidoqoftë, pas blerjes së Facebook, wasap është plotësisht falas në të gjitha platformat, kështu që nuk duhet të kemi frikë aspak nga nevoja për të azhurnuar ose rinovuar pajtimin tonë në lavire. Shërbimi është siguruar plotësisht nga pronari i Facebook, i cili ka garantuar se ai kurrë nuk do të tarifojë për të, në të njëjtën mënyrë që ai nuk na tarifon për Facebook Messenger.

Sidoqoftë, Wasap kishte në të kaluarën një sistem rinovimi dhe pajtimi përmes pagesave, por është diçka që nuk ekziston më. Falë udhëzimeve tona që mund të zgjidhni si në faqen kryesore ashtu edhe në menunë e sipërme në rënie, mund të instaloni wasap falas në të gjitha pajisjet tuaja, meqenëse ne ju sjellim të gjithë informacionin që mund t'ju nevojitet në lidhje me guasap dhe modifikimet e tij, ne duam që ju të bëni pjesa më e madhe e aplikimit të Mesazheve më të popullarizuara në planet, hap pas hapi ne do t'ju tregojmë se si të kryeni veprimet më të rëndësishme të aplikacionit.

Shkarkoni wasap

Ne nuk ndalemi këtu, por kemi edhe udhëzime që ju të mundeni instaloni wasap në kompjuterin tuaj falas (Whatsapp për kompjuterPa harruar sigurisht platformën Apple, ju mund të instaloni wasap për Mac falas në të njëjtën mënyrë që mund të shkarkoni wasap për PC. Thingshtë gjëja e mirë për shpërdorimin, që ne zbulojmë se mund të përdoret në platforma të panumërta, watshap është gjithashtu i disponueshëm për BlackBerry dhe Symbian, duke mos harruar dy sistemet operative më të rëndësishme në skenën mobile, Android dhe iOS. Me çdo azhurnim, shumë kritika dhe lajme mbi rrjetet rishfaqen, kështu që ne nuk duam që ju të humbni absolutisht asnjë lajm të aplikacionit tuaj të preferuar.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
zhvilluesi: WhatsApp LLC
Çmimi: XNUMX EURO
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
zhvilluesi: WhatsApp Inc.
Çmimi: XNUMX EURO

Fenomeni guasa ka ndryshuar mënyrën e komunikimit me të dashurit tanë, kudo që të jemi mund të komunikojmë me guasap, dhe tani që thirrje shaka janë në dispozicion, nuk kemi pse të abuzojmë me memorandume me zë, mund të bëjmë një bisedë të rrjedhshme pa pasur nevojë të shkruajmë. Përveç kësaj, sipas thashethemeve, gjatë vitit 2016, aplikacioni do të përfshijë një mundësi të re për të bërë thirrje video të humbura në mënyrën më të lehtë dhe më të rehatshme, dhe natyrisht, falas, si mund të ishte ndryshe.

Prandaj, ju këshillojmë që të shfletoni faqen tonë në kërkim të ndonjë informacioni në lidhje me humbjen, ne kemi gjithçka, ju nuk duhet të shkoni në burime të tjera, pasi ne ju kemi vënë gjithçka me një klikim të një butoni, në vetëm disa minuta ne do t'ju mësojmë të instaloni wasap plus, të azhurnoni aplikacionin tuaj dhe madje edhe cilat janë të rejat e këtij aplikacioni fantastik. Mos prit më shumë, dërgoni një wasa te shoku juaj, Dhe tregojini atij për faqen e re fantastike që keni gjetur, ku ai mund të gjejë të gjitha informacionet në lidhje me shakanë, ju kurrë nuk do të humbisni asgjë dhe do të mësoni shumë gjëra që nuk i dinit për wasa.