[APK] Shkarkoni dhe provoni Hapësin e ri Pixel tani, ose çfarë ishte Hapësuesi Nexus

Launcher i Pixel

Google dëshiron theksoj markën pixel për të lënë të njohur një të njohur si Nexus dhe me të cilën ka emëruar të gjitha ato pajisje që ka nisur në vitet e fundit. Ata Nexus që na kanë shoqëruar për të mbajtur me vete azhurnimet e ndryshme kryesore Android që kanë vendosur këtë OS në një hapësirë ​​dhe vendndodhje tjetër.

Launcher Nexus u zbulua jo shumë ditë më parë. Tani kthehu në plan të parë për të qenë në gjendje shkarkoni APK-në e saj dhe është riemëruar në Pixel Launcher. Në këtë mënyrë, pothuajse mund të thuhet që Google më në fund hedh poshtë markën Nexus dhe na sjell te një lëshues i aplikacioneve që thekson atë buton për të lëshuar Google Tani nga vetë desktopi. Ju lutemi shkoni më poshtë për ta shkarkuar.

Nisësi i ri është kryesisht identike me Launcher Nexus. Kjo është se ai ka të njëjtin buton në pjesën e sipërme të majtë të Google Search, sirtarin vertikal të aplikacionit dhe ikonën e dokut në pjesën e poshtme.

Ju mund të shkarkoni më poshtë lëshues i rrjedhur nga MEGA ta provosh vetë, i cili është një peshë shumë e lehtë dhe shumë themelore në lëshuesit e aplikacioneve. Skedari ZIP përfshin APK-në e lëshuesit, si dhe përzgjedhësin e sfondit ose sfondit. Ne ju paralajmërojmë se mund të ndodhë që të mos jeni në gjendje të hyni në ekranin e Google Tani.

Një lëshues shumë interesant që po na përgatit për atë 4 tetor në të cilën do të paraqiten disa produkte nga Google dhe në të cilën me siguri do të shohim Sundar Pichai që tregon se Android shkon në një epokë tjetër duke hequr qafe Nexus dhe duke i lënë vendin markës Pixel, në të cilën këto vite kemi parë Chromebook të ndryshëm nga prodhues të ndryshëm.

Shkarkoni Pixel Launcher nga Mega

APK-të:


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)