Shkarkoni Video nga TouTube në BlackBer PlayBook tuaj me TubeMate

Një nga pyetjet që pothuajse të gjithë përdoruesit e një BlackBerry PlayBook zakonisht i bëjnë vetes çdo ditë është; Si mund të ruhen videot në YouTube në Tabletën tonë?Sot në SomosBlackberry.com kemi përgjigjen për këtë pyetje të përsëritur.

TubeMate është një aplikacion i thjeshtë, plotësisht falas, që do të na lejojë të shkarkojmë video nga platforma e videos YouTube për të qenë në gjendje t'i shikojmë ato nga Tableti ynë RIM në çdo kohë ose vend dhe madje edhe nëse nuk kemi një lidhje interneti.

Para së gjithash dhe para se të shkarkoni këtë aplikacion është e nevojshme të dini se nuk është një aplikacion vendas i Blackberry PlayBook dhe se nuk mund ta gjejmë atë në dyqanin zyrtar të aplikacioneve, App World, edhe pse pasi ta provojmë me ditë mund t'ju sigurojmë se funksionon në mënyrë perfekte dhe pa dhënë asnjë problem.

Falë TubeMate ne mundemi në disa hapa të thjeshtë shkarkoni videot tona të preferuara. Hapat që duhet të ndiqni për të shkarkuar video janë si më poshtë:

 • Gjeni videon e dëshiruar
 • Shtypni shigjetën e gjelbër që do të shfaqet falë instalimit të TubeMate
 • Aplikacioni do të na pyesë nëse duam ta shkarkojmë ose shikojmë videon dhe nëse vendosim ta shkarkojmë, do të na kërkojë mundësi të ndryshme.
 • Pasi të zgjidhet madhësia, ne duhet ta ruajmë atë vetëm në dosjen e zgjedhur të BlackBerry PlayBook

TubeMate mund të shkarkohet plotësisht falas nga faqja zyrtare e aplikacionit dhe përmes serverave të ndryshëm.

Më shumë informacion - Videoja demonstruese e potencialit të Blackberry 10

Burimi - TubeMate.net

Shkarko - TubeMate

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Louis Loo dijo

  Më pëlqen ai aplikacion. për të shkarkuar video

 2.   Hernan dijo

  Hernan Bejarano-Ramoss

 3.   Peter Parra dijo

  Më pëlqen tubemate të shikoj video të krishterë.