Dokumentet e fundit në Windows 10

 

Po kërkoni pjesën e Dokumentet e fundit në Windows 10? HDeri vonë nuk e kisha vërejtur kurrë që artikulli "Dokumentet e fundit" nuk shfaqej në menunë time Start, fakti është që një mik më pyeti se si mund t'i shihja dokumentet e hapura kohët e fundit dhe kjo ishte kur e humba këtë artikull.

Ndërsa e kisha parë këtë artikull në menunë fillestare të një shoku tjetër, imagjinova se do të ishte ndonjë opsion personalizimi që do ta kisha çaktivizuar. Kështu që pas një vështrimi të shpejtë gjeta opsionin të çaktivizuar dhe tani do t'ju tregoj se si mund ta aktivizoni në mënyrë që artikulli "Dokumenti i fundit" të shfaqet në menunë tuaj Start.

Skedarët e fundit në Windows 10

Shikoni dokumentet e fundit në Windows 10

Për të qenë në gjendje të shikoni skedarët ose dokumentet më të fundit në Windows 10, mjafton të aktivizoni funksionin që na lejon ta kryejmë atë. Dhe është që Microsoft nuk ka dashur të harrojë në këtë version të ri të sistemit operativ popullor këtë mundësi interesante dhe mbi të gjitha të dobishme.

Në radhë të parë hapni menunë e cilësimeve të Windows 10, të cilin mund ta përdorni nga Menuja Start ose përmes kombinimit të tasteve Windows + i. Pasi të keni arritur atje, shkoni te seksioni "Personalizimi".

Shfaqni skedarët e fundit në Windows 10

Tani zgjidhni "Fillo" dhe aktivizoni opsionin "Shfaq artikujt e hapur së fundmi". Në rast se nuk e aktivizoni, nuk do të jeni në gjendje të shihni skedarët dhe dokumentet e fundit që keni hapur në Windows 10.

Skedarët e fundit në Windows 10

Nëse shfaqim Menunë Start dhe zgjedhim një aplikacion specifik, në rastin tonë Microsoft Excel, duke shtypur butonin e djathtë të miut do të mund të shohim skedarët që u hapën kohët e fundit.

Dokumentet e fundit në Windows XP

Klikoni në menunë startuese dhe më pas me butonin e djathtë të miut klikoni në një zonë të lirë të shiritit blu në fund të menusë. Do të merrni një dritare të vogël që thotë "Properties". Shikoni imazhin:

Siç mund ta shihni në imazhin e mëparshëm, artikulli "Dokumentet e fundit" nuk shfaqet në meny.

Vendosni treguesin mbi dritaren e vogël që thotë "Properties" dhe klikoni një herë. Do të shfaqet dritarja e mëposhtme:

Klikoni në butonin "Personalizo" dhe në dritaren që hapet zgjidhni skedën "Opsione të përparuara".

Tani duhet të kontrolloni kutinë "Shfaqni dokumentet e hapura së fundmi" dhe pastaj klikoni në "OK", dritarja do të mbyllet. Ndërsa dritarja "Taskbar dhe Karakteristikat e Menysë Start" do të jetë akoma e hapur, klikoni "Zbato" dhe pastaj "OK" për ta mbyllur.

Tani mund të shihni dokumentet tuaja të fundit nga menyja Start:

PSë fundmi, mos harroni se nëse për ndonjë arsye nuk dëshironi që dikush të shohë dokumentet që keni hapur kohët e fundit, mund ta fshini listën. Për ta bërë këtë, përsëritni hapat 1 deri në 3 dhe një herë në skedën "Opsione të përparuara" të dritares "Personalizo menunë Start", thjesht duhet të klikoni në butonin "Fshi listën".

RMos harroni se kjo nuk do të fshijë dokumentet që keni përdorur së fundmi, do t'i fshijë vetëm nga lista "Dokumentet e fundit" dhe kur t'i përdorni përsëri, ato do të shfaqen përsëri në këtë listë.

EShpresoj se e keni gjetur të dobishëm këtë udhëzues për të parë Windows 10 Skedarët e fundit dhe XP. Pershendetje uthull.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

65 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Uthull vrasëse dijo

  Përshëndetje Alejandro, për disa ditë do të përpiqem të zgjidh dyshimet tuaja në lidhje me qëllimin, ne do të shohim se si regjistrohet dhe si ta normalizojmë audion.
  Faleminderit për komentin, është i vlerësuar. Pershendetje

 2.   ALEJANDRO dijo

  pershendetje uthull, sot takova faqen tuaj duke shfletuar internetin dhe me dukej shume interesante te pakten per ato pak qe kam pare, mendoj se te gjitha keshillat tuaja do te jene me shume dobi per mua, une kam hedhur hapat per te pasur elementin e fundit dokumente dhe me duket shume e dobishme, gjithashtu dua t'ju them se ju gjeta sepse po kerkoja informacione per trajtimin e lojtarit klasik iamp kam pare se cfare shpjegoni per instalimin dhe eshte shume e mire, ate qe une do të doja të më ndihmonit është të më mësoni të trajtoj opsionin e regjistrimit të një cd dhe se vëllimi është uniform në të gjitha këngët pasi që këto i kam përpiluar nga burime të ndryshme dhe kanë vëllime të ndryshme, në rastin e dëgjimit të tyre në këtë lojtar nuk ka problem pasi sic thua ti vellimi automatikisht nivelohet per tu luajtur por per te taksuar si mundem? Unë do të vlerësoj mbështetjen tuaj, shihemi së shpejti

 3.   Ngjyrë gështenjë dijo

  Faleminderit për hakun nuk e dija që mund të shihje dokumentet e mia të fundit. Nëse vazhdoni të vendosni truket e Windows kaq të shpjeguara. Përshëndetje nga Caracas.

 4.   Uthull vrasëse dijo

  Përshëndetje Maroon, jam i lumtur që mashtrimi ishte i dobishëm për ju. Unë do të vazhdoj të vë më shumë hile, sepse edhe pse ndonjëherë ato duken të thjeshta, jo të gjithë i njohin ato dhe tani ju, për shembull, dini se çfarë të bëni për të treguar dokumentet e fundit, apo jo? Besoni te Vinagre Asesino për dyshimet tuaja në IT. Pershendetje

 5.   vajza chula dijo

  pershendetje i bukur ... faleminderit per keshillat tuaja. shumë kohë më parë i dashuri im mbylli mësuar, së fundmi me idenë se ai nuk do të shihte atë që bëri gjatë natës ... falë teje unë tashmë e di ... një puthje dhe faleminderit.

 6.   Peter dijo

  Mos mendova se duhej të instalonit diçka për të parë dokumentet e fundit. Më mirë në këtë mënyrë, faleminderit.

 7.   Uthull vrasëse dijo

  Përshëndetje vajza chula ju shihni se ka njerëz që nuk u pëlqen të tregojnë se çfarë ka në dokumentet e fundit. Pse eshte Epo tani ju tashmë dini si t'i shihni dhe ai nuk e di që ju i shihni ata

  Përshëndetje Peter nuk ka asgjë për të instaluar për të parë dokumentet që keni hapur kohët e fundit. A e patë sa e lehtë? Përshëndetje për të gjithë.

 8.   Jorge dijo

  Pershendetje uthull.
  Unë kam të instaluar XP Colossus, dhe e vërteta është se ajo funksionon shumë mirë, përveç disa gjërave të tilla si që unë nuk mund të tregoj skedarët e fundit, madje as mundësinë për ta aktivizuar atë nga butoni im i fillimit siç shpjegohet më lart. Shtë e qartë se është modifikuar nga skedari i regjistrit Pyetja ime, a dini si ta aktivizoni këtë opsion?

  Nga tashmë shumë mirënjohës.

 9.   Mauricio dijo

  pershendetje uthull: duke shfletuar gjeta faqen tuaj sepse me pelqen te mesoj aftesi kompjuterike dhe me dukej shume e shpjeguar, ju jeni i mire si mesues sepse e shpjegoni hapin hap pas hapi te thjeshte dhe shume te qarte. Ju falënderoj shumë për ndihmën tuaj.

 10.   Uthull vrasëse dijo

  Ju mirëpresim Mauricio, shpresoj të vazhdoni të vizitoni blogun dhe të kënaqeni me artikujt tuaj. Pershendetje

 11.   gjermanisht dijo

  Përshëndetje, kjo është interesante në lidhje me skedarët e fundit, por unë kam një PROBLEM ... në kompjuterin tim me win xp sp2 unë marr vetëm 3 skedarët e fundit të fundit, ndërsa në kompjuterin e zyrës ka 10 skedarë të shpeshtë dhe kjo funksionon shumë, kështu që miqtë po A mund të më tregoni se si bëj që 10 ose më shumë skedarë të fundit të mund të shihen edhe në kompjuterin tim falë emailit që më dërgoni me email. mirupafshim

 12.   Uthull vrasëse dijo

  Gjermanishtja është hera e parë që lexoj një problem si i juaji. Isshtë shumë e rrallë, zakonisht ato ose shfaqen ose nuk shfaqen, por vetëm disa dokumente nuk shfaqen. Do të shoh nëse gjej ndonjë informacion. Të gjitha të mirat.

 13.   roanfo dijo

  Përshëndetje uthull Unë kam një problem me dokumentet e fundit dhe është që kur ndjek udhëzimet tuaja në pjesën e poshtme të opsioneve për të avancuar, opsioni për të aktivizuar ose çaktivizuar dokumentet e fundit nuk duket Unë kam fituar xp

 14.   uthull dijo

  roanfo që u ndodh shumë të tjerëve dhe zakonisht është rezultat i një virusi. Zgjidhja nuk është e lehtë dhe gjithashtu nuk mund t'i besoj skedarit që e rregullon kështu që nuk mund ta lidh atë. Na vjen keq nëse gjej një njoftim të sigurt.

 15.   lidhje dijo

  Përshëndetje, më duhet ndihmë për të hequr përdoruesin e administratorit, çfarë mund të bëj?

 16.   LETY dijo

  Jam i lumtur që takoj njerëz si ju. Unë kam problem që të mos jem në gjendje të aktivizoj dokumentet e fundit, unë tashmë e kam bërë atë hap pas hapi por dritarja nuk më shfaqet si ju edhe Opsionet e Avancuara, nuk shfaqet shenja më poshtë që thotë «Zgjidh këtë opsion… . dhe gjithashtu kutia e vogël ku aktivizohet "Show ......", e gjithë ajo kuti duket bosh ... ju lutem më ndihmoni, çfarë të bëj?
  të fala

 17.   Uthull vrasëse dijo

  LETY problemi juaj është që një virus modifikoi regjistrin e Windows. Ju duhet ta modifikoni përsëri dhe nuk është e lehtë. Ndoshta bëni një udhëzim.

 18.   Carlos dijo

  Unë kam problemin që të mos jem në gjendje të aktivizoj dokumentet e fundit, unë tashmë e bëra atë hap pas hapi por dritarja nuk më shfaqet mua, si dhe ju e opsioneve të avancuara, nuk shfaqet shenja më poshtë që thotë "Zgjidh këtë opsion . dhe gjithashtu kutia e vogël ku aktivizohet "Show ......", e gjithë ajo kuti duket bosh. më ndihmoni ju lutem, çfarë të bëj?
  të fala

  bëj më të shpejtë atë tutorial për të parë nëse e zgjidh atë problem

 19.   jakaroe dijo

  Unë nuk e shoh mundësinë për të mundësuar dokumentet e fundit. Unë ndoqa procedurën siç tregohet, por opsioni nuk shfaqet
  nje perqafim luis

 20.   Fatima sanxhez dijo

  Përshëndetje, tutoriali është vetëm ai që po kërkoja, por opsioni për të aktivizuar dokumentet e fundit nuk shfaqet. Shikoni nëse keni më shumë njohuri për çështjen dhe na jepni pak dorën.

  thank you very much

 21.   Jorge dijo

  pershendetje, une kam ndjekur udhezimet hap pas hapi. tregoni për të parë dokumentet e fundit, por në kompjuterin tim ai opsion që ju tregoni: "Shfaq dokumentet e hapura së fundmi" nuk shfaqet. A ka ndonjë mënyrë tjetër për ta bërë atë ???
  Thank you very much!

 22.   Mike @ itcs dijo

  Pershendetje mire !! Shumë mirë gjithë Uthull. Unë ju them se kam një problem me listën e skedarëve të fundit, sistemi operativ është një biznes Windows Vista. Ajo që ndodh është si më poshtë: nuk e azhurnon listën! Sapo ta fshij listën, ajo "mbushet" përsëri dhe nga atje nuk rendit dokumentet e fundit të hapura.
  Shpresojmë që ta kam shpjeguar mirë dhe ju e kuptoni se çfarë po përpiqem të komunikoj. Në të njëjtën mënyrë, faleminderit shumë. Muaj keni ndihmuar shumë në disa raste.

 23.   Paul dijo

  Fillore por e domosdoshme. Faleminderit.

 24.   alex dijo

  Përshëndetje, truket që ata kanë lënë duken shumë interesante.
  Këtu kam një problem që ata të shohin nëse ata bashkëpunojnë me mua kam një laptop acer 4720z dhe drejtuesit e zërit nuk më instalojnë Unë kam shkarkuar një numër drejtuesish dhe asgjë për të parë nëse më ndihmojnë me këtë, të vërtetën që hëngra I lashë fatin e vogël të problemit

 25.   windosito dijo

  Aspekti i vetëm që nuk mund ta kuptoj është se ky opsion nuk shfaqet në menunë time, a dini ndonjë mënyrë për të rregulluar Windows në mënyrë që të shfaqet përsëri?

 26.   cesarlalp dijo

  Përshëndetje pashë atë që shpjegoni në lidhje me "Dokumentet e fundit" në rastin tim unë tashmë e kisha atë si zakonisht, çështja është që në rastin tim ajo ishte fshirë dhe opsioni në prona nuk shfaqet, si mund t'i kem "Dokumentet e fundit" e vijnë përsëri menu fillimin? faleminderit shume mire cfare e jotja.

 27.   Ju, juaji dijo

  kontribut i shkëlqyeshëm ,,, Unë nuk e di se sa kohë ka veshur por është i mrekullueshëm,
  regards

 28.   Felix dijo

  Përshëndetje, gjithçka është shumë e lezetshme dhe e lehtë, por problemi që unë kam është se opsioni i dokumenteve të kohëve të fundit nuk duket, se hapësira është e zbrazët, e lirë. Cfare mund te bej?

 29.   TRINY dijo

  Jam në të njëjtën situatë me Feliksin dhe tutusin. Ky opsion duket bosh. Shpresojmë se mund të na ndihmoni.

 30.   TRINY dijo

  Dhe mund të bëja. nëse jeni të interesuar më tregoni. Ekipi im është Xp.

 31.   MANOLO dijo

  KAM WINDOWS XP QAT NUK KAN. AKTIV TI DOSJEVE TENT FUNDIT. SI MUND TA AKTIVIZOJ?

 32.   Jorge Luis m dijo

  Faleminderit për ndihmën që keni mundur të fshini informacionin në kompjuterin tim

 33.   javilin dijo

  Përshëndetje, problemi im është se nuk mund ta shoh dosjen = Dokumentet e fundit në C: Dokumentet dhe Cilësimet Të gjithë Përdoruesit dhe nuk është i fshehur, çfarë mund të bëj? Duket sikur dosja është fshirë, por në fillim nëse dokumentet e fundit gjenden aty, por jo në diskun C, ju lutem më ndihmoni, faleminderit paraprakisht, përshëndetje

 34.   chiquinquira dijo

  Përshëndetje! faleminderit per faqen tuaj Unë ndoqa udhëzimet që ju jepni dhe më në fund shoh dokumentet e fundit.

 35.   Ariel dijo

  pershendetje mire, nje pyetje nuk del me hapin 3 per "Trego dokumentet e hapura se fundmi" nuk del per ta kontrolluar sepse ??? Pres përgjigjen tuaj faleminderit.

 36.   Ariel dijo

  por e vendosa emailin tim gabim

 37.   gerbasium dijo

  Përshëndetje, Unë jam duke kërkuar për një komandë për të ekzekutuar, në Notepad ose duke përdorur një komandë për të hapur direkt dosjen e dokumenteve të fundit, mundeni? Faleminderit.

 38.   i urryer dijo

  që të shfaqet opsioni i dokumenteve të fundit unë bëra atë që ju tregoni por në pjesën e opsioneve të avancuara nuk duket çfarë ka të bëjë me dokumentet e fundit

 39.   PITER M. dijo

  Përshëndetje uthull, faqja juaj që unë thjesht e di është shumë udhëzuese, për fat të keq artikulli nuk më ndihmoi sepse opsioni "DOKUMENTET E REFUNDUARA" nuk shfaqet në PC tim në dritaren e vetive të personalizuara. Faleminderit nga të gjitha mënyrat dhe urimet

 40.   CARLOS OSE dijo

  Përshëndetje në rastin tim kur unë jap opsione të avansuara nuk e paraqes opsionin për të më bërë të më tregoj dokumentet e fundit

 41.   Melano vendoset dijo

  Faleminderit shumë mik, unë duhej ta dija këtë për ta aktivizuar tek një përdorues që më pyeti.

  me dashuri Afinca Melano

 42.   MONIKA dijo

  Përshëndetje në rastin tim kur unë jap opsione të avansuara nuk e paraqes opsionin për të më bërë të më tregoj dokumentet e fundit

 43.   ELIANA dijo

  Vrasësi i uthullit Lord
  MË NDIHMO TË LUTEM!
  Unë kam një printer epson lq 1070+ esc / p2 dhe nuk shtypet me asnjë sistem operativ. Kur bëni provën manuale, ai shtyp saktë.
  E vlerësoj bashkëpunimin tuaj

 44.   leydi paola dijo

  faleminderit për xhuxhijijijun e madh trukitoo

 45.   Xhubran dijo

  Çfarë të bëni në rast se nuk shfaqet "Shfaqni dokumentet e hapura kohët e fundit" që pasqyroni në hapin # 3? Unë jam përpjekur ta bëj duke përdorur gpedit.msc por nuk mund të shoh ndonjë nga skedarët që janë përdorur ...

 46.   midominguez dijo

  Faleminderit për kontributin Unë isha duke kërkuar për këtë informacion për një kohë të gjatë.

 47.   Kështjella e ROBERTIT dijo

  Nga ky artikull, do të ishte e nevojshme të vërehet se ku mund të gjejmë vendndodhjen e saktë të dosjes që përmban, pasi nuk është gjithmonë e vendosur aty ku na thoni, ose disi nuk e kam atë. Ishte gjithmonë e lehtë për mua ta gjeja këtë dosje, por tani që formatova makinën, nuk mund ta gjej më. Shpresoj të mund të më thuash se çfarë mund të bëja për ta bërë atë të shfaqet në direktorinë time rrënjësore, pasi që edhe dosja e përdoruesit nuk është aty.

  Përshëndetje dhe faleminderit paraprakisht.

 48.   fitimtar dijo

  Përshëndetje, ndodh që të kisha një cd me foto të pushimeve të mia, dhe doja fatin e keq që u zhduk, por fotografitë ishin në regjistër, domethënë në SHTOMPI -> DOKUMENTET, janë të gjitha fotot, ose shumica, dhe mendoj se mund t'i rikuperoj ato, kur klikoj në njërën nga ato fotografi më kërkon të fus një disk në diskun E (domethënë të vendos cd-në time të humbur), por pyetja ime është, a mund t'i shoh fotot qe jane ne start -> DOKUMENTE pa vene cd qe padyshim qe me ka munguar ??, faleminderit

 49.   DavidBest dijo

  Waoooooooooooooooooooo !! Nuk e di pse ndihem i irrituar pasi Daviid nuk është këtu !!! Gjërat kanë ndryshuar ..

  Kaq mirë. Aroma juaj Uthulla. Por, mendoj se është paksa mut që shpjegoni diçka kaq elementare sa që një 5-vjeçar mund ta bëjë këtë thjesht duke lexuar dhe shikuar pak.

  Disa pastaj pyesin se çfarë po bën këtu "gilipoyas" nëse është kaq elementare hahaha ps po është elementare dhe unë shkoj në internet duke kërkuar forume ose rrjete për të lënë komentet e mia për ato që unë mendoj.
  Kush nuk i pëlqen ta qij atë ^, ^

  vesa

 50.   DavidBest dijo

  Victor Unë nuk jam një ekspert i kësaj teme. por unë mendoj se në rastin tuaj po, ju keni humbur cd dhe kompjuteri juaj nuk mban një kopje të skedarëve nuk do të jeni në gjendje të shihni fotot = '(..

 51.   carolina dijo

  hej faleminderit shumë për këtë hile ishte më e mira, sepse vëllai im do të më vriste ...

 52.   Panço dijo

  Përshëndetje uthull, sot pashë sitin tuaj dhe doja t'ju pyesja dhe në thelb ju them se ai opsion nuk më shfaqet, është më shumë pasi opsionet e para shfaqet vetëm një shirit gri pasi versioni im i XP nuk ka dok. e fundit
  Windows XP Colossus. (SP3)

 53.   Ruben dijo

  Ju duhet të redaktoni regjistrin e Windows, për këtë ne hapim regedit (nga menyja e fillimit, ekzekutoni, regegit)

  Le të shkojmë në çelësin e mëposhtëm në regjistrin e Windows:
  Modifiko në regjistrim për XP COLOSUS

  HKEY_CURRENT_USER Explorer i politikave të softuerit Microsoft Windows

  Aty do të modifikojmë parametrat e çelësave në këtë mënyrë:
  'NoRecentDocsHistory' —–> është në «1» ne e ndryshojmë atë në «0»
  'NoRecentDocsMenu' ——-> është në «1» ne e ndryshojmë atë në «0»

  Ne rifillojmë kompjuterin, dhe dosja e dokumenteve të fundit shfaqet përsëri në menunë startuese

 54.   raul dijo

  shkëlqyeshëm tutoriali juaj më ndihmoi shumë faleminderit

 55.   jose dijo

  faleminderit për ndihmën në temën e dokumenteve të fundit në menunë startuese.

  Ishte shumë e dobishme për mua.

 56.   DJ dijo

  Më falni, kureshtja ime është se nëse ka ndonjë mënyrë për të konfiguruar dokumentet e fundit në mënyrë që ata të ruajnë vetëm "words.de word" dhe jo të tjerët si muzikë dhe video..etj. Faleminderit paraprakisht

 57.   i mprehtë dijo

  Faleminderit shumë për shpjegimin uthull me grafikë dhe indikacione është më e lehtë ok

 58.   Francisco dijo

  Faleminderit shumë për informacionin, por unë përpiqem të bëj ato hapa dhe opsioni për të mundësuar dokumentet e fundit nuk shfaqet. Kur bëj sa më sipër, shkoj te skeda e Opsioneve të Avancuara dhe marr vetëm opsionin ose kutinë "Artikujt e Fundit të Fillimit" dhe jo pjesën e poshtme. Faleminderit..!!!

 59.   hakker! dijo

  Çka ka ndodhur, ky hile është i mirë, por um, nuk e shoh atë mundësi për të vendosur dokumentet e fundit, si mund ta bëj atë?

 60.   JOESLIN dijo

  HELLO VINAGRE E KAM T S NJAMEJTIN PROBLEM, POR DALLIMI ISSHT I SE NUK MUND T'I B THEJ ZGJIDHJE T SH TREGOJ DOKUMENTET E HAPUR KOHT… BIDRA T ALL GJITHA HAPAT Q S T THONI 'E DI. NDIHMONI ME PORFISSS

 61.   sandra dijo

  pershendetje une kam te njejtin problem si yoeslin, ai opsion nuk duket. nëse mund të më jepni një mundësi tjetër faleminderit shumë

 62.   Edna dijo

  Ata që nuk e shohin mundësinë e 'dokumenteve të fundit'
  ka shumë të ngjarë që ata të kenë zgjedhur opsionin e dytë të Start Menu, domethënë 'Classic Start Menu'. Nëse e ndryshojnë atë në opsionin e parë siç tregohet në dritaren e dytë të mini tutorialit, atje ata duhet të ndjekin udhëzimet.
  Pas kësaj, ata mund të kthehen në menunë me të cilën ishin mësuar.

 63.   Maria Elena Zidar dijo

  Shpjegim i shkëlqyeshëm !!! E bëra ... faleminderit

 64.   Yajaira dijo

  Përshëndetje; Me të vërtetë Faleminderit !! Më ka ndihmuar sot, nuk dija si të gjeja dokumentet e mia të fundit.

 65.   Paola Munoz dijo

  Hi
  Një mënyrë tjetër për të parë dokumentet e fundit është duke ndjekur Shtegun më poshtë
  C: Dokumentet dhe Cilësimet dhe emrin tuaj të fundit të përdoruesit, nëse kjo dosje nuk është e dukshme, ju shkoni te Skedari i Kontrollit të Dosjes, mund të tregoni të gjithë skedarët dhe dosjet e fshehura - >>> ju pranoni dhe kaq