«Planet Coaster» një imitues spektakolar i parkut dëfrim

Dje u lëshua në shitje një lojë që me siguri do të sjellë kujtime të shkëlqyera për shumë prej jush dhe do t'ju kujtojë një nga lojërat më të njohura të disa viteve më parë. Po flasim "Planet Coaster ”, një imitues i plotë i parkut dëfrim nga Frontier Developments, e njëjta studio që zhvilloi serinë RollerCoaster Tycoon 3 disa vjet më parë.

Siç mund ta shihni në videon që kryeson këtë artikull, ne po përballemi me një lojë më spektakolare dhe interesante, e cila me siguri do të na japë një dozë të madhe argëtimi.

Çmimi me të cilin "Planet Coaster" është lëshuar në treg nuk është shumë shpresëdhënës, dhe është se ne do të duhet të paguajmë 34.19 euro me një zbritje prej 10% në çmimin e tij origjinal që është 37.99 euro. Sigurisht, posa të shihni rimorkion zyrtare, nuk do t'ju shqetësojë që të gërvishtni xhepin tuaj.

Pas një kohe të gjatë duke shijuar "RollerCoaster Tycoon" në disa nga versionet e tij të ndryshme, dhe duke u zhgënjyer me "RollerCoaster Tycoon 4 Mobile" që ishte larg nga ajo që prisnin të gjithë dashamirët e parqeve dëfrim, tani është koha të provoni "Planet Coaster" dhe gjithçka tregon për të shijuar gjatë.

Çfarë mendoni për rimorkion zyrtare që ju tregojmë sot e "Planet Coaster"?.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)