Sonos prezanton Sub Mini-n e tij të ri, më të vogël dhe më funksional

Sonos vazhdon të lëshojë produkte më kompakte dhe të përballueshme që i ndihmojnë përdoruesit të krijojnë një mjedis më të plotë të zërit.

Sub Mini është një subwoofer i lakuar që jep bas të thellë falë dizajnit cilindrik më kompakt, duke e bërë më të lehtë se kurrë fuqizimin e përvojave të transmetimit në dhoma më të vogla.

Të kesh një përvojë të mirë të tingullit të teatrit në shtëpi nuk ka qenë kurrë më e rëndësishme. Pra, në prag të prezantimit të dy shiritave të rinj të zërit (Ray dhe Beam), Sonos po zgjeron linjën e tij të produkteve edhe më tej.

Duke filluar nga 6 tetori, Sonos Sub Mini do të jetë i disponueshëm në mbarë botën në të zezë dhe të bardhë mat për 499 €.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

<--seedtag -->