Sonos regjistrohet në Black Friday me këto oferta

Sonos One vs HomePod

Megjithëse e Premtja e Zezë festohet të Premten 23, gjatë ditëve të mëparshme shumë janë institucionet, prodhuesit dhe dyqanet në përgjithësi që tashmë kanë filluar të lëshojnë oferta të ndryshme, për të përfituar jo vetëm nga kjo ditë, por edhe për të kurseni para të mira në blerjet e Krishtlindjeve që është afër cepit.

Ky vit ka qenë viti i folësve të zgjuar, të paktën në Spanjë. Apple nxori HomePod në shitje, HomePod nuk ka qenë në dispozicion në Spanjë deri para disa javësh, si Amazon Echo i menaxhuar nga Alexa, ndërsa Google Home dhe Google Home Mini mbërritën në mes të verës.

Por nëse duam një altoparlant cilësor për të shijuar muzikën tonë të preferuar dhe që menaxhohet nga një asistent kompetent, ne nuk mund të llogarisim në asnjë nga këto pajisje. Apple punon vetëm me iOS dhe Siri është mjaft corta, ndërsa modelet Amazon dhe Google nuk shquhen për cilësinë e tyre të zërit edhe pse e bëjnë për ndihmësin e tyre.

Sot Sonos është prodhuesi i vetëm që na ofron altoparlantë cilësorë dhe shirita të zërit që janë gjithashtu të pajtueshëm me asistentë të ndryshëm. Sonos dëshiron të festojë të Premten e Zezë me të gjithë përdoruesit të cilët gjithmonë kanë dashur të blejnë disa nga produktet e tyre dhe nga e Premtja 23 (E Premte e Zezë) deri më 26 Nëntor (E Hënë Cyber) ata na ofrojnë uljet e mëposhtme:

  • Sonos Një për 199 euro, me një zbritje prej 30 eurosh në çmimin e tij origjinal.
  • Sonos Rreze për 399 euro me zbritje prej 5o euro.
  • Sonos Nën për 699 euro, 100 euro zbritje në çmimin e saj të zakonshëm.

Nëse duam të përfitojmë nga këto ulje, duhet të vizitojmë uebfaqen Sonos.com ose ta blini në dyqanet me pakicë ku ato janë në dispozicion.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.