Të gjitha lajmet nga Netflix dhe HBO në Mars 2020

Kthehemi edhe një fundjavë me të gjitha lajmet që ofruesit kryesorë të përmbajtjes streaming kanë për të na ofruar. Ky muaj është i ngarkuar me lajme në Netflix dhe HBO, ndonjëherë është edhe mjaft e vështirë të ndjekësh plotësisht rrjedhën e premierave, por mos u shqetëso, sepse ne fluturojmë në mënyrë që të mos humbasësh absolutisht asgjë nga gjithçka që këto platforma kanë për të ofruar ju, veçanërisht në këtë muaj mars ku Dinsey + do të zbresë në Evropë përmes derës së përparme. Qëndroni me ne dhe mësoni se cilat janë të gjitha premierat dhe lajmet e Netflix dhe HBO gjatë muajit Mars 2020.

Premiera e Netflix

Seriali u shfaq premierë në Mars 2020

Si gjithmonë, ne fillojmë me ofruesit më të popullarizuar, Netflix vazhdon të punojë në prodhimet e veta që tashmë janë bërë burimi i tij kryesor i përmbajtjes për të gjithë përdoruesit. Përkundër faktit që këtë muaj katalogu do të vazhdojë të zgjerohet, kryesisht në seksionin e filmave, ne nuk mund të injorojmë numrin e madh të serialeve që do të shohim gjatë muajit Mars në Netflix dhe që janë absolutisht të reja. Jeni gati?

Ne fillojmë me sezonin e tretë të elitë, ai konglomerat i fëmijëve të mrekullueshëm që kanë një shpërthim (lojë fjalësh për qëllim) në një shkollë private në Madrid. Një vështrim mbi problemet kryesore me të cilat përballen të rinjtë sot dhe një vështrim kritik se si ata trajtojnë marrëdhëniet e tyre shoqërore. Dy sezonet e para janë bërë një sukses në të gjithë botën, duke katapultuar Miguel Bernardeau, María Pedraza dhe Ester Expósito në krye të qilimave të kuq kombëtarë. Ky sezon i tretë premton të njëjtin intensitet, të njëjtën intrigë dhe të njëjtën guxim si ato të mëparshmet. Ne ende nuk e dimë nëse do të jetë në varësi të detyrës, ne do të presim deri në Mars 13 për premierën e saj.

Nga ana tjetër ajo gjithashtu vjen sezoni i dytë i Mbretëri, një përzierje e çuditshme, por argëtuese midis arteve marciale, zombies dhe shumë misterit. Sezoni i parë gjithashtu u prit mirë në nivel ndërkombëtar, kështu që në parim ky sezon i dytë ka të gjithë përbërësit për të pasur sukses përsëri në ekranet gjithnjë e më të mëdha të shtëpisë sonë. Pa dyshim një përmbajtje interesante që gjithashtu shkakton debutimin në të njëjtën ditë më 13 Mars. Netflix nuk duket se trembet aspak nga bestytnitë dhe ne do të shohim shumë përmbajtje premierë atë ditë.

 • Djalli Mund të Qajë - 1 Mars
 • Card Hunter Sakura - S3 1 Mars
 • JoJo's Bizarre Adventure - S2 më 1 Mars
 • Legjenda Heroike e Arslandit - 1 Mars
 • Castlevania - S3 më 5 mars
 • Policia e Parajsës II - 6 Mars
 • The Protector - S3 më 6 Mars
 • Vikings - S6 më 10 Mars
 • Vrasjet në Valhalla - 10 Mars
 • Rrethi Brasil - 11 Mars
 • Money Dirty - S2 më 11 Mars
 • Elite - S3 më 13 Mars
 • Gratë e Natës - 13 Mars
 • Udhëtim i përgjakshëm - 13 Mars
 • Kingdom - S2 më 13 Mars
 • Ndjehuni mirë - 19 Mars
 • Letër mbretit - 20 mars
 • Vampriso - 20 Mars
 • Më sfidoni - 20 Mars
 • Greenhouse Academy - S4 më 20 Mars
 • Brooklyn Nine-Nine - S6 më 22 mars
 • 7 Seeds - T2 në 26 Mars
 • Rrufeja e Zezë - S3 më 26 Mars
 • Joortodoks - 26 Mars
 • Ozark - S3 më 27 Mars

Nuk duhet të harrojmë se kemi një premierë interesante me serinë e Devil May Cry dhe sezoni i tretë i versionit të Castlevania që po kryen Netflix.

Filmat që dalin në Mars 2020

Në nivelin e filmave, Netflix thekson faktin se pjesa tjetër e filmave nga Studio Ghibli e arritur më në fund mbërrin. Në dispozicion në formë të plotë nga dita e parë dy hite si Princesha Mononoke, dhe e mirënjohura I shpirtëruar larg. Pa dyshim që kjo është një mundësi e mirë për t'i parë përsëri.

Vëmendje e veçantë për filmin spanjoll Vrimë që godet platformën shumë pak pasi del në kinema.

 • Princesha Mononoke - nga 1 Marsi
 • Përralla e Princeshës Kayuga
 • I shpirtëruar larg
 • Nausicaa e luginës së erës
 • Arrietty dhe bota e vogël
 • Fqinjët e mi Yamada
 • Kthimi i maces
 • Heshtja e Qytetit të Bardhë - 6 Mars
 • Spenser konfidencial
 • Sitara: Lërini Vajzat të ëndërrojnë më në fund - 8 Mars
 • Vajzat e Humbura - 13 Mars
 • Vrima - 20 Mars
 • Ultras
 • Fangio, njeriu që zbut makineritë
 • Shtëpia - 25 Mars
 • Kurtiz
 • Bisht i egër

Premiera e HBO

Seriali u shfaq premierë në Mars 2020

Ne filluam në HBO me sezonin e tretë shumë të pritur të Westworld. Kini kujdes sepse duket se ky lloj "replikantësh" të konceptuar për të argëtuar njerëzit në një park të veçantë tematik kanë arritur të dalin në rrugë, dhe ata do të na sjellin disa surpriza. Nëse nuk e keni parë Westworld, është një kohë e mirë për ta filluar, e disponueshme nga tjetra 16 Mars.

 • Axios - S3 më 2 Mars
 • Durim i bekuar - 3 Mars
 • Gënjeshtari - S2 më 3 mars
 • Baron Noir - S3 më 4 mars
 • Çift dhe Çift - 5 Mars
 • Dave
 • Gjërat më të mira - S4 më 6 mars
 • Vikings - S6 më 10 Mars
 • Komploti Kundër Amerikës - 17 Mars
 • Roswell: New Mexico - T2
 • Ne Rilindim - 30 Mars

Filmat që dalin në Mars 2020

Sa për filmat, HBO ngre pak këmbën, duke ofruar shumë përmbajtje nga filmat tashmë të kontrastuar, por që nuk supozojnë ndonjë "bum" për sa i përket platformës. Ne nxjerrim në pah filmin horror Jetimorja se ishte një sukses i vërtetë dhe se pa dyshim do t'ju japë një kohë të vështirë.

 • Pas Tokës - 1 Mars
 • Engjëjt e Charlie: On the Edge
 • E vërteta dhemb
 • Xhenet
 • Erin Brockovich
 • Njeriu i hekurt
 • Ndiqni rrotullën
 • Mendjemprehtë
 • Nënat trazira
 • SWAT: Burrat e Harrelson
 • Hulku i pabesueshëm
 • Diktatori - 6 Mars
 • Jetimorja
 • 33-të
 • Transformuesit: Mosha e zhdukjes
 • Netë Boogie - 13 Mars
 • Lufta boterore Z 
 • Java ime me Marilyn - 18 Mars
 • Trilogji Batman - 20 Mars
 • Gran Torino - 20 Mars
 • Annabelle
 • Catwoman
 • Aktiviteti Paranormal 3

Nëse nuk e keni parë akoma, Gran Torino Oneshtë një nga punët më të mira në Eastwood më të pjekur një film që është ushqim për të menduar dhe sigurisht është argëtues.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.