Tani mund ta shkarkoni GTA 5 plotësisht falas

Great Theft Auto V, një nga hitet më të mëdha në historinë e Rockstar Games dhe ende aq i gjallë sa dita kur u publikua, është bërë plotësisht falas për një sezon. Në të vërtetë, ju do të jeni në gjendje të përdorni shkarkimin e GTA V falas dhe përgjithmonë me disa hapa të thjeshtë falë edhe njëherë Lojërave Epike. Ne shpjegojmë se si mund ta shkarkoni GTA V plotësisht falas nga Epic Games Store dhe ta mbani atë në PC tuaj përgjithmonë.

Ne jemi plotësisht të sigurt se komuniteti i GTA V do të marrë një nxitje të fortë gjatë kësaj kohe falë ofertës.

Gjëja e rëndësishme për të mbajtur në mend janë afatet, ju mund ta shkarkoni plotësisht GTA V falas në Dyqanin Epic Games që nga botimi i këtij udhëzuesi dhe deri më 21 maj 2020 në orën 17:00 pasdite me kohën gadishullore.

GTA V është loja më e shitur në histori që nga fillimi i saj në 2013 për të gjitha platformat, më shumë se 120 milion kopje. Po kështu, mënyra e saj në internet quhet GTA online është një nga opsionet më të njohura në internet për multiplayer. ,

Si të shkarkoni falas GTA 5

Epo gjëja e parë që do të bëjmë është hyni në faqen e internetit të Lojërave Epike Ruani dhe krijoni një llogari. Likelyshtë e mundshme nëse kemi një llogari në Fortnite që kjo nuk është e nevojshme sepse tashmë do të regjistrohemi me të njëjtat kredenciale: LIDHJA E AKSESIT.

Sapo të hyni brenda, në këtë pjesë të lojërave falas (LINK) do ta shohësh Grand Theft Auto V midis atyre që janë në dispozicion. Thjesht shtypni atë dhe shkarkojeni falë lëshuesit nga Dyqani Epic Games.

Kërkesat minimale të GTA V - PC

 • SW: Windows 7 64-bit
 • Përpunuesit:
  • 2GHz Intel Core 6600 Quad CPU Q2,4 (4 CPU)
  • AMD Phenom 9850 Quad-Core (4 CPU) 2,5 GHz
 • Kujtesa RAM: 4 GB
 • Karta grafike: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB
 • Instaluar DirectX 10
 • Profesioni i diskut të ngurtë: 72 GB hapësirë ​​në dispozicion

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.