TuLotero nis aplikacionin e saj të ri të shumëpritur në Google Play

logo tulotero

TuLotero është pozicionuar që nga lindja e saj në 2014 si ofruesi kryesor online i lotarive dhe tërheqjeve në Spanjë, kështu që edhe ndërmarrjet e mëdha më në fund kanë kaluar në formatin dixhital të TuLotero edhe për Lotarinë e Krishtlindjeve që mbahet pothuajse ceremonialisht çdo vit.

Aplikacioni i ri TuLotero është lansuar në Dyqanin Google Play për të na ofruar një përvojë të plotë që do t'ju lejojë të menaxhoni lotarinë tuaj si kurrë më parë. Risitë janë nxjerrë në pah shpejt falë modelit të tyre fantastik, duke ofruar një përvojë plotësisht të plotë dhe të personalizuar me të cilën mund të menaxhoni të gjithë lotarinë tonë.

Një aplikacion i rinovuar që pritet nga përdoruesit

Aplikacioni TuLotero është plotësisht i disponueshëm në Dyqanin Google Play për pajisjet Android, ku më në fund zëvendëson versionin Lite të TuLotero që deri më tani ishte në dispozicion dhe që kishte kapacitete shumë të kufizuara. Aplikacioni në versionin e tij Lite lejoi vetëm të ruajë biletat dhe të shohë rezultatet, duke qenë e nevojshme për të shkarkuar .APK nga faqja e internetit e TuLotero.

Nëse keni një iPhone, ai është gjithashtu i disponueshëm në App Store.

tani, duke iu përshtatur politikave të reja të Google, TuLotero është azhurnuar për të ofruar një version të plotë të aplikacionit që mund ta shkarkoni falas, jo vetëm nga Google Play Store, por është gjithashtu i disponueshëm në App Store iOS dhe në Galerinë e Aplikacioneve Huawei.

aplikacioni tulotero në android

Në fillimin e tij, Aplikacioni TuLotero ka arritur të futet në Top 6 të renditjes së aplikacioneve botërore dhe në Top 2 të argëtimit brenda Google Play Store, me një pranim mjaft të lartë nga përdoruesit që i kanë dhënë mesatarisht 4,8 yje nga 5 të mundshëm nga sistemi i vlerësimit të Google, diçka që dëshmon për performancën e mirë dhe integrimin e mirë të ndërfaqes së përdoruesit që tani ofron TuLotero.

Në këtë mënyrë, duke qenë plotësisht i integruar në Google Play Store dhe pjesën tjetër të dyqaneve më të njohura të aplikacioneve në botë, do të jeni në gjendje të merrni azhurnime të vazhdueshme dhe ta mbani aplikacionin gjithmonë në versionin e fundit, Ky do të jetë një siguri shumë e rëndësishme, prandaj nga Actualidad Gadget ju nxisim të nxitoni për të shkarkuar TuLotero nga dyqani juaj i preferuar i aplikacioneve për të qenë në gjendje të përfitoni plotësisht nga aftësitë që ofron ky integrim i ri kaq i plotë për përdoruesit e TuLotero.

Avantazhet e aplikacionit TuLotero

Aplikimi është ende një version i integruar i aftësive të faqen e internetit të TuLotero por plotësisht i integruar në pëllëmbën e dorës. Kjo është arsyeja pse tani do të jeni në gjendje të luani njëkohësisht nga telefoni juaj celular dhe nga kompjuteri juaj, ku ju përshtatet në çdo kohë. Si shtesë, Ju do të jeni në gjendje të përfitoni nga fakti që aplikacioni është plotësisht falas, i mungojnë komisionet dhe njoftimet shtytëse do t'ju lejojnë të dini menjëherë rezultatin e shfaqjeve tuaja. Nëse bëheni të pasur me TuLotero do ta njihni para askujt tjetër, a nuk mendoni se është një avantazh?

blini lotari në celular

Përdorimi i TuLotero do t'ju lejojë gjithashtu të ndani biletën me miqtë tuaj të regjistruar vetëm me një klikim, në të njëjtën mënyrë si ju kurrë nuk do ta humbni biletën tuaj, Ju nuk do të duhet ta fshehni atë biletë të çmuar fituese, do të jetë e mjaftueshme për të hyrë në TuLotero pasi që bileta është shoqëruar me telefonin tuaj celular.

Si gjithmonë, ju do të jeni në gjendje të vazhdoni të blini biletat tuaja, duke marrë pjesë shpejt në grupe dhe klube, duke krijuar grupe me deri në 100 persona për të luajtur së bashku, duke ngarkuar bilancin në atë grup në fjalë. Përveç kësaj, TuLotero është 100% i sigurt, pasi që bastet përpunohen nga administratat zyrtare të rrjetit shtetëror të lotarisë dhe basteve, kështu që biletat tuaja janë identike me ato të blera në letër.

Në këtë mënyrë, ju mund të tarifoni biletat tuaja pa komisione dhe menjëherë direkt në llogarinë tuaj bankare, kështu që sigurohet anonimiteti, një tjetër masë sigurie që duhet marrë parasysh. Më shumë se 500 administrata spanjolle të lotarisë janë shoqëruar tashmë me TuLotero dhe do t'ju lejojnë të luani numrat tuaj të preferuar duke u regjistruar automatikisht në ta, si dhe komisionimin e menaxhimit të Lotarisë së Krishtlindjeve siç bëjnë tashmë kompanitë e mëdha.

Luaj në TuLotero dhe përfito 1 € FALAS

Nëse regjistroheni në aplikacionin TuLotero dhe shfrytëzoni rastin për të hyrë "Newsgadget" Në kutinë "Unë kam një kod" e regjistrimit në aplikim, Automatikisht do të keni 1 € që mund të shpenzoni për llojin e lotarisë që dëshironi pasi do të shtohet direkt në llogarinë tuaj të përdoruesit. Mos harroni të futni kodin tuaj dhe të përfitoni nga kjo mundësi unike për të luajtur plotësisht falas dhe kështu të dini në thellësi përvojën me TuLotero.

aplikacioni tulotero

Përveç kësaj, të enjten e ardhshme, 4 qershor 2021 ka një Super Jackpot të Madh të Premten me 130 milion euro për çmimin e parë. Në TuLotero ata tashmë dhanë çmimin e parë të kësaj dite speciale në shtator të vitit të kaluar nga një prej 500 administratave të shoqëruara me TuLotero, konkretisht Administrata 29 e Valladolid.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.