Televizor Samsung QLED 4K 2021 me 32% zbritje (ju kurseni 276 €)

Ofertë super interesante e së Premtes së Zezë. Falë teknologjisë ekskluzive Quantum Dot të Samsung, televizorët QLED riprodhojnë 100% të volumit të ngjyrave, duke shfaqur skena të ndritshme dhe të errëta në çdo nivel ndriçimi. Me rezolucion 4K UHD, procesor 4K, Quantum HDR10 +, Motion Xcelerator, OTS Lite dhe Alexa të integruar.

SHIKO OFERTËN NË AMAZON:

https://amzn.to/3FnVjbl


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.