Fito një Star Wars PS4, DVD dhe lodra. Merrni pjesë dhe merrni WinX DVD Ripper falas

ngjarje e luftërave të yjeve winxdvd

Me rastin e përvjetorit të Ditës së Luftërave të Yjeve, WinXDVD dëshiron ta festojë atë me stil duke ofruar mundësinë e fitimit të çmimeve të ndryshme si PS4, DVD të sagës Star Wars, lodra dhe 500 licenca ditore të aplikacionit WinX DVD Ripper.

Falë mjeteve si WinX DVD Ripper ne mund të transferojmë çdo skedar nga një disk DVD në afërsisht pesë minuta me përshpejtimin e GPU. Pak kohë për të parë se si në të kaluarën duhej bërë një kopje rezervë rreth një orë e gjysmë ose ndonjëherë deri në dy në varësi të ngarkesës së punës.

Bërja e një kopje të një filmi të vjetër ose modern në MP4 do t'ju lejojë ta eksportoni atë, për shembull, në një pendrive dhe ta shikoni pa pasur nevojë për një lojtar. Përveç kësaj, ka pak më shumë se tre hapa për të filluar dhe disa minuta për ta eksportuar atë në dosjen e parazgjedhur të aplikacionit, në Videot e WinXVideos.

Giveaway për të festuar ditën e Luftërave të Yjeve

Çdo 4 maj, Dita e Luftërave të Yjeve festohet, një ekskluzivitet i krijuar nga George Lucas dhe i lindur në 1979, gjithsej 42 vjet më parë që nga filmi i parë. WinXDVD ka vendosur të paraqesë një ngjarje të veçantë me dhurata për pjesëmarrësit, të cilët do të jenë në gjendje të fitojnë DVD-të e sagës PS4.

Fushata e festimit të Ditës së Star Wars të WinXDVD mund të marrë pjesë duke shpërndarë imazhe Star Wars përveç përgjigjes në pyetësorin Star Wars dhe anëtarësimit në WinXDVD Movies Facebook Group. Gjithashtu, 500 kopje të WinX DVD Ripper mund të fitohen duke ndarë çdo ditë.

Fushata e Luftërave të Yjeve është një barazim me dy raunde, raundi i parë zhvillohet nga 24 Prill deri më 5 Maj; raundi i dytë është nga 6 deri më 13 maj. Versioni dhuratë i WinX DVD Ripper u lejon përdoruesve të përjetojnë softuerin me tipare të plota për 15 ditë pas aktivizimit. Përditësimi në versionin e përjetshëm të WinX DVD Ripper ka një ofertë speciale për një kohë të kufizuar, për këtë ju duhet të azhurnoni në licencën e përjetshme të WinX DVD Ripper me një ofertë speciale.

Shndërroni një film në një format tjetër në tre hapa

dosja e destinacionit winx dvd ripper

Cinefilët më të prirur kanë filma në CD dhe DVD, duke furnizuar një koleksion të madh filmash, si dhe seriale dhe dokumentarë televizivë. Me disqet e sotme të ngurtë, është e nevojshme vetëm ta transferoni në njërën prej tyre dhe t'i luani shpejt dhe pa nevojën e një riprodhuesi DVD / Blu-Ray, punë që aplikacioni WinX DVD Ripper e lehtëson shumë.

Kur hapni WinX DVD Ripper, kjo ju tregon një ndërfaqe të qartë dhe të thjeshtë, gjithashtu tregon një udhëzues hyrës për të filluar përdorimin e mjetit të redaktimit. Siç tregohet në faqen e internetit, ekzistojnë tre hapa që ju duhen për të filluar dhe shqyer atë film, serial ose dokumentar.

Procesi do të tregohet në dritaren e sipërme të djathtë, kështu që do të shihni të gjitha imazhet deri në fund dhe më pas luani atë skedar në çdo pajisje që luan atë format. Duke qenë MP4, ka shumë që e bëjnë këtë, duke përfshirë televizionet me Smart TV përmes portave USB të përfshira.

Aplikacioni gjithashtu ka shumë më shumë formate të daljes në rast se e dëshironi përveç Mp4, pasi të futni diskun, klikoni në Disc (ikonën DVD), klikoni mbi të dhe do të fillojë të ngarkohet derisa t'ju tregojë të gjithë skedarët e daljes, midis Ata janë më të njohurit si AVI, MP4 për iPad dhe iPhone, WMV, MPG, M4V dhe në MOV, ndër shumë të tjerë.

Një aplikacion shumë i zhdërvjellët

Rip WinX DVD Ripper

WinX DVD Ripper është i aftë të shqyejë DVD-të e vjetra në formatet MP4, FLV, AVI, MOV, MP3, si dhe të lexohet për iPhone, iPad, Android, Windows dhe Mac. Asnjë cilësi nuk humbet kur bëni një klon të saktë të filmit ose skedari i regjistruar në atë disk që dëshironi të nxirrni në kompjuter në atë moment të saktë.

Përveç kësaj, mjeti punon me çdo DVD, duke përfshirë DVD të dëmtuara, të strukturuara dobët, DVD të vjetra, të sapo lëshuara dhe ndonjë nga koleksioni juaj. Zakonisht lexon secilin prej disqeve pa problem, duke bërë një kopje perfekte të atyre videove që keni ruajtur.

WinX DVD Ripper shkon përtej kalimit të shpejtë të të gjithë skedarëve, ai gjithashtu jep mundësinë e prerjes, bashkimit, shkurtimit të një pjese të videos, shtimit të titrave ose rregullimit të parametrave. Aplikimi përfshin teknologjinë e përshpejtimit të harduerit Layer 3 për të kryer punën në rreth pesë minuta, kohë relativisht e ulët.

Si të shndërroni një video në aplikacion

Ripper DVD WinX

Për të shndërruar shpejt një DVD në një format të lexueshëm për çdo pajisje na duhet disku në fjalë dhe një lexues / regjistrues DVD në PC, qoftë Windows ose Mac OS. Për të bërë një kopje bëni sa vijon:

 • Vendosni diskun DVD në DVD player / shkrimtar
 • Klikoni në disk që tregon fjalën DVD dhe klikoni në "Good"
 • Do të duhen vetëm disa sekonda për t'u ngarkuar për t'ju dhënë të gjitha formatet në të cilat mund të bëhet një kopje e saktë e skedarit
 • Zgjidhni formatin e daljes që dëshironi, për shembull një nga më të përdorur aktualisht është MP4, klikoni përsëri "Mirë" dhe përsëri për të filluar shkëlqyer, klikoni butonin "Ekzekuto" në blu dhe prisni që projekti të përfundojë
 • Mos harroni se kjo ju tregon rrugën ku shkon skedari më poshtë, ku thotë "Dosja e destinacionit"

Nëse ju pëlqeu aplikacioni, mos harroni se mund ta merrni licencën tuaj plotësisht falas duke marrë pjesë në fushatën e festimit të Ditës së Star Wars.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.