Përfitoni nga këto oferta: furçë elektrike X Pro Elite dhe paketë me 8 koka rozë Oclean Brush

brush oclean x pro elite

Për të mbajtur higjienë e mirë dentare Është thelbësore të keni një furçë të mirë elektrike, shumë më efektive dhe praktike se një manual. Është e vërtetë që ky lloj peneli kushton më shumë, por nuk ia vlen të kursehet, pasi është çështje shëndeti. Në çdo rast, nëse kemi mundësinë të marrim një furçë dhëmbësh elektrike cilësore me një çmim të mirë, pse të mos përfitojmë nga ajo? Pikërisht tani kemi mundësinë të blejmë një të mrekullueshme Furçë dhëmbësh elektrike X Pro Elite me zbritje dhe plotësojeni me këtë pako me 8 koka rozë Oclean Brush. Ne ju tregojmë detajet:

Oclean X Pro Elite, furçë inteligjente

El Oclean X Pro Elite Është pjesë e gjeneratës së fundit të furçave elektrike, të njohura edhe si furça inteligjente. Ky model ka Certifikimi IPX7 për rezistencë ndaj ujit. Ai gjithashtu përfshin sistemin operativ Oclean OS dhe sistemi i karikimi pa tel. Përveç kësaj, ai mund të menaxhohet me lehtësi nga celulari përmes aplikacionit.

Marka Oclean e lansoi këtë model vitin e kaluar me idenë për të prezantuar një sërë përmirësimesh dhe për ta kthyer këtë furçë në një pikë referimi të vërtetë të cilësisë. Këto janë aspektet që duhen theksuar:

 • Ka një peshë shumë të lehtë për një furçë me këto karakteristika, vetëm 110 gram.
 • Ofrece 4 mënyra të ndryshme larjeje, me 32 shkallë të ndryshme intensiteti.
 • Eshte i pajisur me nje motor me levitacion magnetik, me shpejtësi deri në 42.000 RPM.
 • Ajo ka një Ekran LED me prekje.
 • Disponojeni Filamentet e Diamantit Dupont dhe përfshin një kruajtëse praktike të gjuhës.
 • Ka një Sensori xhiro me 6 boshte për të arritur një shtrirje më të madhe të zonës së furçës.
 • Bateria e saj 800 mAh garanton 35 ditë përdorim pa rimbushje. Shumë i përshtatshëm për kur shkoni në një udhëtim.
 • Më në fund, Oclean X Pro Elite ka një sistemi i karikimit me valë pionier në segmentin e tij.

Më i qetë në treg

oclean

Falë pastrimit të zërit, larja është më efektive dhe më pak agresive (kjo është një pikë e rëndësishme për njerëzit me mishrat e dhëmbëve të ndjeshëm). Duke përdorur Oclean X Pro Elite, fërkimi në dhëmbë është më i vogël, megjithëse kapaciteti i pastrimit të thellë është më i madh.

El Silencio është gjithashtu një tjetër nga virtytet e kësaj furçe, falë kombinimit të teknologjisë së avancuar të zërit dhe një algoritmi unik të heshtjes. Rezultati: një zhurmë e butë prej më pak se 45 decibel (më e ulëta në treg) që na lejon të pastrojmë dhëmbët në fillim të mëngjesit pa i shqetësuar askujt gjumin.

Teknologjia e kujdesit shëndetësor dentar

Është gjithashtu një furçë e zgjuar që monitoron lëvizjet e furçës dhe zbulon pikat e verbëra (vendet ku pastrimi nuk arrin mirë) me një shkallë të lartë saktësie. Bazuar në këto të dhëna, gjeneroni informacion të fërkimit që shfaqen drejtpërdrejt në ekranin LCD dhe që mund të konsultohen në aplikacion.

Kushdo që është i shqetësuar për higjienën e duhur orale dhe sigurimin e shëndetit të dhëmbëve do të gjejë aleatin e përsosur në këtë furçë dhëmbësh elektrike.

Në përmbledhje, duke parë nga afër listën e veçorive dhe përfitimeve të kësaj furçe dhëmbësh elektrike, duket se është e përshtatshme që Oclean ta promovojë atë si "furça e parë e dhëmbëve ultra e qetë dhe ultra inteligjente në botë".

Tani mund të blini X-Pro Elite duke përfituar nga një 10% zbritje në çmimin përfundimtar duke përdorur këtë kupon: OCLEAN10

Kursimi që supozon aplikimi i kësaj zbritje është rreth 10 euro në shumën totale të produktit. Kostot e transportit janë të përfshira. Plus, një garanci dyvjeçare është përfshirë.

Paketë me 8 koka rozë Oclean Brush

kokat e furçave oclean

Për të përfituar sa më shumë nga X Pro Elite fantastike, është më mirë të keni një gamë të mirë aksesorësh. Filli dentar, një qese transporti ose një sterilizues janë gjithmonë shumë të dobishëm. Kështu është të kesh mjaft kokat zëvendësuese.

Këtu duhet të veçojmë këtë ofertë Furçë Oclean (paketë me 8 koka rozë), tani në dispozicion me 20% zbritje.

Këto koka janë të pajtueshme me të gjitha modelet elektrike të furçave të dhëmbëve të markës Oclean dhe kanë të gjitha garancitë shëndetësore. Mos harroni se specialistët rekomandojnë ndryshimin e furçës (ose kokës) çdo tre muaj.

Duhet të përmendim cilësinë e materialeve me të cilat janë bërë fijet e këtyre kokave. Dizajni specifik i qimeve të markës Dupont Diamond ato optimizojnë dridhjen e motorit të furçës elektrike të dhëmbëve dhe përmirësojnë rezultatet e larjes në një mënyrë të jashtëzakonshme.

Për të përfituar nga kjo ofertë duhet të përdorni kodin e mëposhtëm kur bëni blerjen: 20OFFA

Përmes këtij kuponi, çmimi përfundimtar i grupit të kokave bëhet vërtet i lirë. Sigurisht, kini parasysh që oferta vlen vetëm për kokat rozë, jo për ato të ngjyrave të tjera.

(Imazhet e marra nga faqja e internetit Oclean)


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.