Xiaomi Mi Note 2 mund të shihet përsëri në imazhe befasuese

Xiaomi

Ne kemi lexuar dhe dëgjuar thashetheme rreth pritshme për shumë muaj Xiaomi Mi Shënim 2, e cila mund të paraqitet zyrtarisht në fund të këtij muaji, dhe përsëri dhe përsëri është parë në disa imazhe të rrjedhura që nuk do t'ju lënë indiferentë në asnjë rast. Ky terminal tashmë ka hyrë në fazën e prodhimit sipas CEO të Xiaomi Lei Jun, kështu që mbase brenda pak ditësh mund të marrim pjesë në prezantimin zyrtar të tij.

Këto imazhe të Mi Note 2 janë shfaqur në Weibo, rrjeti social popullor kinez, dhe ata befasojnë nga skajet e tyre të reduktuara që lënë ekranin në pjesën e përparme. Lidhur me pjesën tjetër të dizajnit nuk mund të shihni shumë, por duke parë atë që kemi parë, të paktën tashmë digjen me dëshirën për të njohur pajisjen e re Xiaomi.

Lidhur me karakteristikat dhe specifikimet e tij, ne tashmë e dimë se do të jetë një terminal i plotë i nivelit të lartë, me një ekran AMOLED me një kurbë të dyfishtë dhe një madhësi prej 5.7 inç, ai do të montojë një procesor Snapdragon 821, 6 GB RAM dhe 128 GB hapësirë ​​të brendshme për ruajtje. Ndonjë dyshim se do të jetë një kafshë e vërtetë?

Për momentin duhet të vazhdojmë të presim për mbërritjen zyrtare në treg të Xiaomi Mi Note 2, që sugjerojnë të gjitha thashethemet se do të jetë këtë muaj, megjithëse për momentin prodhuesi kinez nuk ka konfirmuar ndonjë datë për prezantimin e tij.

Çfarë mendoni për kornizat shumë të vogla që do të ketë Xiaomi Mi Note 2 dhe që sot i kemi parë në disa imazhe të filtruara?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)