Këto janë ofertat që Yoigo ka përgatitur për ne për Dhjetorin

Javët e fundit, ne kemi parë se si djemtë Yoigo po fillojnë disa fushata më shumë sesa interesante, për të gjithë ata që kanë menduar rinovoni pajisjen tonë së shpejti. Disa javë më parë, ju informuam për ofertat që kompania na ofroi, duke bërë transportueshmëri, për të marrë një iPhone X ose Galaxy Note 8 me ulje të konsiderueshme.

Ato oferta, të kufizuara në njësi, mbaruan shpejt, por nëse vonohesh ose është tani kur je i vendosur të ndryshosh kompani, Yoigo na ofron tre oferta interesante për këtë muaj dhjetor: iPhone 8 me 150 euro zbritje, Samsung Galaxy S8 me 300 euro zbritje ose nëse nuk duam të paguajmë një shtesë në muaj, mund ta marrim Galaxy J5 2017 plotësisht falas.

Samsung Galaxy S8 me 300 euro zbritje

Përsëri, Samsung Galaxy S8 është edhe një herë në mesin e ofertave të Yoigo për transportueshmëri, por këtë herë me kushte më të favorshme sesa në promovimet e mëparshme, pasi që ne vetëm duhet të paguani 8 euro në muaj për 24 muaj plus një pagesë përfundimtare prej 139 euro nëse duam ta mbajmë celularin në fund të dy viteve.

Samsung Galaxy S8 me 300 euro kursime

iPhone 8 me 150 euro zbritje

Oferta që Yoigo na ofron për të marrë iPhone 8 64 GB me 150 euro zbritje, na lejon të paguajmë me këste komode prej 20 euro në muaj për 24 muaj me një këst përfundimtar prej 169 euro, kështu që çmimi përfundimtar i pajisjes është vetëm 649 euro, 150 euro më i lirë se çmimi me të cilin mund ta blejmë aktualisht në App Store.

iPhone 8 me 150 euro kursime

Samsung Galaxy J5 2017 plotësisht falas

Por nëse nuk duam të shpenzojmë një euro kur rinovojmë terminalin tonë, ne mund të zgjedhim ofertën që Yoigo na ofron me Galaxy J5 2017, një terminal shumë i plotë dhe për të nuk do të duhet të paguajmë asgjë.

Samsung Galaxy J5 2017 falas me Yoigo

Çmimit mujor të terminaleve, duhet t'i shtojmë norma që i përshtatet më mirë nevojave tona, ose vetëm linjë celulare (ku kemi vetëm një mundësi të disponueshme) ose nëse duam të zgjedhim të bëjmë transportueshmërinë e lidhjes në Internet të shtëpisë tonë dhe të përfitojmë nga ofertat që na ofron së bashku me linjën e telefonit dhe fibrën 50 ose 300 Mbps.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.