Uljet më të mira në Koogeek dhe dodocool në Amazon

Logoja e Koogeek

Koogeek është një nga markat më të njohura në segmentin e lidhur të shtëpisë. Kompania ka një përzgjedhje të mirë të produkteve me të cilat na e bëjnë jetën më të lehtë. Përveç kësaj, në mënyrë të rregullt, ne gjejmë zbritje në disa prej produkteve të markës. Diçka që përsëritet kësaj here.

Ndërsa takohemi zbritje në Amazon përkohësisht, në një përzgjedhje të produkteve Koogeek. Gjithashtu me disa zbritje në produktet dodocool, i cili gjithmonë na paraqet me karikues ose produkte për lidhjen më interesante. A doni të dini më shumë rreth këtyre zbritjeve të përkohshme në produktet tuaja?

Koogeek Wi-Fi Plug Smart 

Prizë e zgjuar Koogeek

Ne fillojmë me këtë prizë inteligjente nga marka. Isshtë një nga produktet më të njohura brenda gamës së Koogeek. Falë tij, ne mund të kontrollojmë ato pajisje që janë lidhur. Përveç kësaj, kjo prizë është e përputhshme me asistentë të tillë si Alexa ose Google Assistant, i cili na lejon t'i kontrollojmë ato në çdo kohë nga një distancë, madje edhe me komandat zanore në një mënyrë vërtet të thjeshtë.

Ne jo vetëm që mund të kontrollojmë pajisjet që futen në këtë fole, por gjithashtu kemi mundësinë që kanë kontroll mbi konsumin e energjisë. Diçka që është padyshim shumë e dobishme për të parandaluar rritjen e faturave. Përveç kësaj, ju na jepni këtë informacion në kohë reale në çdo kohë.

Kjo prizë Koogeek mund të blihet me një çmim prej 12,95 euro në këtë promovim. Për ta bërë këtë, është e nevojshme të përdorni këtë kod zbritje: XCUIZBYW e cila është në dispozicion deri në 12 mars.

Nuk u gjet asnjë produkt.Bleni këtu »/]

Shirit inteligjent Koogeek WI-FI

Rrip foleje Koogeek 3

Një tjetër nga produktet më të njohura të Koogeek na pret në vendin e dytë. Shtë kjo shirit që ka gjithsej tre priza. Avantazhi që na jep, përveç që mund të lidhim disa pajisje me të, është telekomanda e këtyre pajisjeve. Do të jetë e mundur të ndizni, çaktivizoni ose programoni ndezjen e thënë në çdo kohë. Compatibleshtë i pajtueshëm me Alexa, Apple HomeKit dhe Google Assistant.

Pa dyshim, se është në përputhje me këta asistentë na lejon një përdorim shumë më të rehatshëm Nga e njëjta gjë. Kështu që ne mund të marrim maksimumin nga kjo shirit. Përdorimi dhe konfigurimi i tij është me të vërtetë i thjeshtë, të jesh në gjendje të bësh gjithçka nga vetë aplikacioni Koogeek në smartphone-in tonë.

Kjo shirit mund të blihet nga një çmimi prej 41,99 euro në këtë promovim në Amazon. Për ta marrë atë me këtë çmim të veçantë, duhet të përdorni këtë kod zbritjeje: UUMXWNEY që mund të përdoret deri më 12 Mars.

Nuk u gjet asnjë produkt.Bleni këtu »/]

Ndërprerësi i zgjuar i dritës Koogeek Wi-Fi

Çelës Koogeek

Ky ndërprerës është një tjetër nga këto produkte të Koogeek që ua lehtëson jetën përdoruesve pak më lehtë. Mund të vendoset në çdo dhomë të shtëpisë. Ka avantazhin e madh që ka WiFi. Prandaj, është e mundur të kontrollohet nga distanca, me aplikacionin e kompanisë ose duke përdorur asistentë të tillë si Siri, falë përputhshmërisë së tij me Apple HomeKit. Kështu që të mund të ndizni dritën në një dhomë pa qenë e nevojshme të jeni në shtëpi.

Gjithashtu nga dhomat e tjera në shtëpi është e mundur të ndizni këtë dritë. Një mënyrë e mirë për ta bërë atë të duket sikur ka njerëz në shtëpi, veçanërisht nëse jeni me pushime. Keshtu qe pomund të zvogëloni rrezikun që njerëzit të hyjnë në shtëpinë tuaj për të vjedhur. Për më tepër, konsumi i tij i energjisë zvogëlohet.

Në këtë promovim të Koogeek në Amazon, është e mundur të blini këtë ndërprerës me një çmim prej 35,99 euro. Nëse dëshironi të merrni këtë çmim special, duhet të përdorni kodin e mëposhtëm të zbritjes, i disponueshëm deri në 12 mars: 2XQHRIG7

Nuk u gjet asnjë produkt.Bleni këtu »/]

Termometri dixhital i veshit dhe ballit Koogeek

Termometër dixhital Koogeek në Amazon

Koogeek gjithashtu ka një përzgjedhje të mirë të produkteve shëndetësore të disponueshme sot. Një nga më të njohurit në këtë drejtim është termometri dixhital i tij. Shtë një pajisje që shquhet për të punuar me shpejtësi dhe saktësi të madhe. Sepse duke shtypur butonin, temperatura matet në një sekondë. Kështu që mund të përdoret në çdo kohë nëse keni pyetje në lidhje me temperaturën. Shumë e rehatshme për t'u përdorur.

Gjithashtu, falë aplikacionit Koogeek, është e mundur të keni një histori të matjeve. Diçka që është padyshim shumë e dobishme kur ka dikë të sëmurë dhe duhet të ndiqni atë person. Shumë e lehtë për të pasur gjithçka nën kontroll dhe ato të dhëna nuk do të humbasin në asnjë moment. Termometri mund të përdoret si në vesh ashtu edhe në ballë, me të njëjtën saktësi në matjet e tij.

Në këtë promovim të markës në Amazon Possibleshtë e mundur të blini këtë termometër të markës për vetëm 18,99 euro. Një çmim i mirë, i cili mund të merret duke përdorur këtë kod të posaçëm zbritje: 2NC5Q9M6 i cili është i disponueshëm deri në 12 Mars.

Nuk u gjet asnjë produkt.Bleni këtu »/]

ngarkues muri i shpejtë dodocool

Mbushës dodocool

Ne e përfundojmë këtë listë të produkteve me këtë karikues muri dodocool. Isshtë një karikues që ju lejon të përdorni karikim të shpejtë, në mënyrë që të jetë e mundur të karikoni një pajisje brenda pak minutash. Pa dyshim, një mundësi shumë e përshtatshme për shumë përdorues. Ky karikues vjen me një lidhës USB Type-C, e cila do t'ju lejojë të lidhni të gjitha llojet e pajisjeve me të pa ndonjë problem. Përveç kësaj, është e lehtë dhe e lehtë për tu mbajtur me vete në çdo kohë.

Meqenëse është shekI pajtueshëm me smartphone, plus disa laptopë. Sipas vetë kompanisë, mund të përdoret me Apple MacBook, Nintendo Switch, Xiaomi Mi Notebook Air, HUAWEI MateBook X (13-inç), Chromebook, Google Pixel, Nexus 5X, Nexus 6P ndër shumë të tjerë. Kështu që shumë përdorues do të jenë në gjendje të përfitojnë nga karikimi i shpejtë 30 W që gjejmë në të.

Në këtë promovim të përkohshëm në Amazon, Possibleshtë e mundur të blini këtë karikues me një çmim prej 11,19 euro. Në mënyrë që të merrni këtë çmim të veçantë në të, duhet të përdorni këtë kod zbritjeje: YANQPABK që do të mund të përdoret deri më 12 Mars normalisht.

Nuk u gjet asnjë produkt.Bleni këtu »/]


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.