Përfitoni nga zbritjet në produktet Koogeek të Amazon

Logoja e Koogeek

Disa jave me pare kemi biseduar me ju për herë të parë në lidhje me disa nga produktet e Koogeek, një markë e destinuar për ta bërë shtëpinë tonë pak më të zgjuar dhe më të rehatshme. Marka na lë përsëri me një seri zbritjesh në disa prej produkteve të saj në Amazon. Një mundësi e mirë nëse doni që shtëpia juaj të jetë disi më e rehatshme për ju, dhe kështu të jeni në gjendje të përfitoni nga shtëpia e zgjuar.

Isshtë një seri produktesh me cilësi të lartë. Koogeek është një nga markat më të shquara në segmentin e shtëpive të zgjuara. Me produkte si ato të renditura më poshtë, nuk është për t'u habitur që ata janë bërë një nga më të njohurit për konsumatorët.

Kensor Door / Dritar Koogeeek 

Sensori i derës Koogeek

Ky sensor që mund ta përdorim në dyer ose dritare është një opsion jashtëzakonisht i dobishëm. Na ndihmon të bëjmë një ndezje automatikisht të dritës kur hapet një derë, qoftë një dhomë apo një dollap, për shembull. Gjë që na e bën shumë më të lehtë për të kryer disa detyra ose për të lëvizur në shtëpi në errësirë. Ne gjithashtu mund ta përdorim atë si një metodë sigurie. Meqenëse nëse dikush hap derën ose dritaren e thënë, do të dërgohet një alarm.

Pra, është një nga produktet e Koogeek nga i cili mund të përfitojmë sa më shumë. I lehtë për t’u instaluar, i lehtë për t’u përdorur dhe tani i disponueshëm me çmimin më të mirë, pasi që deri më 6 janar, ne e gjejmë atë a çmim special prej 19,99 euro. Për ta bërë këtë, duhet të përdorni këtë kod zbritjeje: MVERSF73. Mos harroni, deri më 6 janar në 23:59 pasdite.

Nuk u gjet asnjë produkt.Bleni këtu »/]

Koogeek Power strip 3 priza inteligjente

Shirit Koogeek

Produkti i dytë në listë është një nga produktet kryesore të markës. Shtë një shirit me tre priza, të cilën mund ta përdorim me një mori produktesh. Gjithçka që ne lidhemi me të ne do të jemi në gjendje ta kontrollojmë atë në distancë pa problem ndonjë Kështu që ne mund të planifikojmë të ndezim ose fikim një produkt të caktuar, të tilla si një aparat kafeje ose ngrohje në shtëpi. Pra, kur kthehemi nga puna ka diçka të gatshme ose shtëpia është e ngrohtë.

Ky produkt shquhet për shkathtësinë e tij, pasi ne mund ta përdorim atë në të gjitha llojet e situatave. Përveç kësaj, përdorimi i tij është shumë i thjeshtë. Kështu që çdo lloj përdoruesi do të jetë në gjendje ta përdorë atë. Kjo gjithashtu do t'ju lejojë të kurseni energji në shtëpi. Një nga produktet më të mira Koogeek që nuk duhet ta humbisni në shtëpinë tuaj.

Çmimi i tij normal është 59,99 euro, por në këtë promovim deri më 8 janar në orën 23:59, mund ta merrni për 41,99 euro. Për ta bërë këtë, duhet të përdorni këtë kod zbritjeje: Z4ZAXCS3.

Nuk u gjet asnjë produkt.Bleni këtu »/]

Ndriçimi Rrip LED Koogeek

LED Koogeek

Një shirit interesant ndriçimi LED, e cila shquhet për mundësinë e ndryshimit të dritave të ngjyrave. Falë tij, ne mund të krijojmë një atmosferë të përsosur kur jemi duke parë një film në shtëpi ose kur po lexojmë, ose për darkë. Shtë një rrip për të nxjerrë shumë. Për më tepër, duke përdorur dritat LED, konsumi i energjisë është më i ulët. Çfarë do të na lejojë ta përdorim atë më shumë herë në shtëpinë tonë.

Ne mund ta kontrollojmë atë lehtësisht nga një distancë. Ne mund të ndryshojmë ngjyrat, intensitetin e dritës ose programin nëse duam që ajo të ndizet në një kohë të caktuar. Shumë e lehtë për tu kontrolluar, kështu që nuk do të keni probleme në çdo kohë kur duhet ta përdorni në shtëpi.

Në këtë promovim të produktit Koogeek në Amazon e gjejmë me një çmim prej vetëm 27,99 euro. Për ta bërë këtë, do të duhet të përdorni kodin e zbritjes: MRG29NZK. Në dispozicion deri më 10 janar në orën 23:59.

Nuk u gjet asnjë produkt.Bleni këtu »/]

Llambë LED e zgjuar Koogeek

Llambë LED Koogeek

Produkti tjetër Koogeek që ofrohet është kjo llambë inteligjente LED, të cilën mund ta përdorim me asistentë të tillë si Apple HomeKit ose Google Assistant, në mënyrë që ta kontrollojmë atë në çdo kohë në një mënyrë shumë komode. Duke qenë një llambë LED, konsumi i saj i energjisë është shumë i ulët, gjë që do të na lejojë ta përdorim atë për një kohë të gjatë. Ju do ta vini re atë në faturën tuaj të energjisë elektrike çdo muaj.

Kjo llambë na lejon të konfigurojmë intensitetin e dritës, për të krijuar një efekt në varësi të secilit moment. Toshtë e lehtë për tu kontrolluar, përmes asistentit ose nga telefoni. Kështu ne mund të konfigurojmë në distancë në të gjitha kohët. Për shembull, nëse jeni me pushime, mund të bëni që drita të ndizet në një kohë të caktuar, në mënyrë që të jep ndjesinë se ka njerëz në shtëpi.

Llambën Koogeek e gjejmë me një çmim prej 23,99 euro në këtë promovim në dyqan. Isshtë një zbritje e mirë për çmimin e saj origjinal prej 30,99 euro. Për të marrë zbritjen, duhet të përdorni kodin: CPUVGY2O. Në dispozicion deri më 10 janar në orën 23:59 pasdite.

Nuk u gjet asnjë produkt.Bleni këtu »/]

Mbushës magnetik i palosshëm dodocool

Mbushës dodocool

Ne shkuam në një markë tjetër në këtë rast, siç është Dodocool, i cili na lë me këtë karikues magnetik interesant, të cilin mund ta palosim, në mënyrë që transporti i tij të jetë vërtet i qetë. Ajo është krijuar posaçërisht për të karikuar Apple Watch. Prandaj, nëse keni një nga orët e Apple, mund ta merrni me vete këtë karikues dhe kështu ta karikoni në të gjitha llojet e kohës.

Punon me Apple Watch Series 1 dhe Apple Watch Series 2 dhe Apple Watch Series 3 të modelit 38 mm ose 42 mm. Ndërsa karikoni orën, ajo do të shkojë në modalitetin e natës, ku alarme ose orë alarmi mund të përdoren ende pa problem. Kështu që mund ta karikoni natën pa u shqetësuar në lidhje me të në çdo kohë. Pa dyshim, madhësia e tij e vogël është një nga përparësitë e saj të mëdha.

Amazon na lë me këtë karikues tek një çmimi 20,99 euro në promovim, duke përdorur këtë kod zbritjeje: Q75TMJE2. Availableshtë në dispozicion deri më 10 janar në orën 23:59 pasdite.

Nuk u gjet asnjë produkt.Bleni këtu »/]

karikues wireless i makinës dodocool

Mbushës wireless Dodocool

Produkti më i fundit promovues në këtë rast është ky ngarkues wireless makine. Shtë një karikues i pajtueshëm me një numër të madh modelesh e smartphone. Meqenëse do të jeni në gjendje ta përdorni me pajisje të tilla si iPhone 8 dhe 8 Plus ose iPhone X. Gjithashtu me modele të tilla si Samsung Galaxy S9 + / S9 / Note 8 / S8 / S8 + / S7 / S6 Edge + / Shënimi 5.

Ajo shquhet për të pasur disa pozicione ngarkese, të cilat do të na lejojnë të kemi telefonin në pamje, veçanërisht nëse e përdorim atë si navigim. Ne gjithashtu duhet të përmendim praninë e karikimit të shpejtë në të. Përveç lehtësisë së përdorimit, të cilat e bëjnë atë një aksesor ideal, për ta pasur gjithmonë në makinë në rast se është e nevojshme.

Karikuesin e gjejmë me një çmim prej 14,99 euro në këtë promovim në Amazon. Nëse dëshironi ta merrni me këtë çmim, duhet të përdorni këtë kod zbritjeje: E9A3N8FY. Ju keni kohë deri më 10 janar në orën 23:59 për të përfituar nga promovimi.

Nuk u gjet asnjë produkt.Bleni këtu »/]


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)