Uljet më të mira për produktet Koogeek në Amazon

Logoja e Koogeek

Koogeek po bën përparime të mëdha në treg. Shtë një markë që ka një gamë të gjerë produktesh për shtëpinë e zgjuar, përveç shëndetit. Pra, me produktet tuaja, jeta e përdoruesve është disi më e lehtë dhe më e rehatshme. Në baza të rregullta, marka ofron një seri zbritjesh ekskluzive në produktet e saj.

Në këtë rast ata na lënë me një përzgjedhje të tyre produkte me zbritje në Amazon. Përveç produkteve të Koogeek, ne gjithashtu gjejmë disa produkte dodocool në shitje. Një seri produktesh me të cilat jeta juaj do të jetë më e lehtë.

Rrip i zgjuar i energjisë Koogeek Wi-Fi

Shirit Koogeek

Një shirit me katër dalje gjithsej me të cilat lidhen të gjitha llojet e pajisjeve me të. Avantazhi që na jep është se gjithçka që lidhim me këtë shirit, ne do të jemi në gjendje ta kontrollojmë atë në distancë. Kështu që ne mund ta bëjmë atë të ndizet ose fiket kur të duam. Shumë e rehatshme për t’u përdorur dhe kontrolluar, falë aplikacionit Koogeek, për iOS dhe Android. Kështu, pa qenë në shtëpi mund ta bëni atë të ndizet ose çaktivizohet.

Gjithashtu na lejon të programojmë ndezjen e një produkti. Pra, nëse keni një krijues kafeje të lidhur, mund ta bëni atë të ndizet ose të filloni të vloni ujë në një produkt tjetër. Kështu që ju shkoni shumë larg kur bëhet fjalë për të kryer disa detyra rreth shtëpisë tuaj. Ju mund të merrni shumë nga ajo.

Falë këtij promovimi është në dispozicion me një çmim prej 26,99 euro. Për të marrë zbritjen në këtë produkt, duhet të përdorni kodin e zbritjes: GJ2VXJGA e cila është e vlefshme deri më 31 janar në këtë rast dhe është e kufizuar në 50 njësi.

Nuk u gjet asnjë produkt.Bleni këtu »/]

Ndriçimi Rrip LED Koogeek 

LED Koogeek

Produkti i dytë në listë është kjo shirit ndriçimi LED, që na ofron mundësinë për të ndryshuar dritat e ngjyrave. Falë tij, ne mund të krijojmë një atmosferë të përsosur. Kështu që nëse kemi një darkë, ose jemi duke parë një film, mund të zgjedhim ngjyrat dhe të krijojmë efektin e dëshiruar në këtë mënyrë. Kështu që mund ta përdorim në shumë situata. Gjithashtu, këto janë drita LED, të cilat kanë konsum më të ulët të energjisë.

Kjo rrip Koogeek mund të jetë telekomandë në çdo kohë përmes një aplikacioni. Kjo do të na lejojë të ndryshojmë ngjyrat që shfaqen, përveç intensitetit të dritës. Ne gjithashtu mund të programojmë nëse duam që ato të ndizen në një kohë të caktuar. Prandaj, ne mund t'i bëjmë të ndizen edhe nëse nuk jemi në shtëpi.

Mund t’i gjejmë në Amazon me një çmim prej 28,59 euro në këtë promovim të veçantë. Ato mund të merren me këtë çmim falë kodit të zbritjes RGMP8CRJ, i cili mund të përdoret deri më 25 janar. Kufizuar në 50 njësi.

Nuk u gjet asnjë produkt.Bleni këtu »/]

Llambadar Koogeek E27 

Mbajtëse llambash Koogeek

Një produkt interesant që mund ta përdorim me llamba në shtëpi. Falë tij, të cilën mund ta përdorim në llambat në shtëpi, mund të kemi kontroll të mirë mbi konsumin e energjisë që kanë këto llamba në shtëpinë tonë. Për më tepër, është e mundur të përcaktohet kur ndizet ose fiket, madje edhe në gjendje të rregullojë intensitetin të dritës në çdo kohë. Pra, ne konfigurojmë gjithçka në një mënyrë të thjeshtë.

Për këtë mund të përdorim një aplikacion, i cili është i pajtueshëm me Android dhe iOS. Pra, të kesh kontroll mbi këtë pajisje Koogeek është vërtet e thjeshtë. Kështu, përveç ndezjes ose fikjes së llambave në shtëpi, ne do të jemi në gjendje të kursejmë në mënyrë të konsiderueshme në konsum fuqia, e cila është diçka që të gjithë përdoruesit e duan.

Ne e gjetëm këtë produkt në Amazon me një çmim të veçantë prej 28,99 në këtë promovim. Në këtë rast është në dispozicion në promovim deri më 31 janar, ku mund të merrni zbritjen duke përdorur këtë kod zbritjeje: MMVS42CK. Kufizuar në 50 njësi.

Nuk u gjet asnjë produkt.Bleni këtu »/]

Shkalla e Trupit Koogeek

Peshore Koogeel

Një peshore është një mall në miliona shtëpi në të gjithë botën. Kjo shkallë Koogeek është një mundësi e mirë që dallohet për saktësinë e saj kur matni. Me tutje, na lejon të ruajmë të dhënat e të gjitha kohërave që janë përdorur. Kështu që përdoruesi do të jetë në gjendje të shohë një evolucion të peshës së tij në çdo kohë, falë aplikacionit me të cilin kontrollon vetë shkallën. Ideale nëse do të humbnit peshë.

Objektivat gjithashtu mund të vendosen me shkallën në fjalë, në mënyrë që kontrolli të kryhet përveç përpjekjes për të arritur disa objektiva me të cilat humbni peshë ose bëni një jetë të shëndetshme. Me pak fjalë, ju mund të merrni shumë nga ajo. Përveç kësaj, ai ka të dy WiFi dhe Bluetooth, i cili lejon përdorimin dhe sinkronizimin më të mirë të tij.

Ne e gjejmë atë në këtë promovim të Amazon në një çmim prej 45,99 euro, e cila përfaqëson një zbritje prej 20 eurosh në çmimin e saj origjinal. Nëse dëshironi ta merrni atë me këtë çmim të veçantë në dyqan, duhet të përdorni këtë kod zbritje SA3T7VAF i cili është i disponueshëm deri më 31 janar. Mos e lejoni të shpëtojë se ka vetëm 50 njësi.

Nuk u gjet asnjë produkt.Bleni këtu »/]

Dodocool Hub USB C

shpërndarës USB dodocool

Një USB Hub që na lejon të lidhim të gjitha llojet e pajisjeve tek e njëjta pa asnjë problem. Kështu që mund të lidhni telefonin inteligjent ose kompjuterin tuaj me këtë qendër të markës. Një opsion jashtëzakonisht i përshtatshëm nëse keni ndonjëherë disa porte dhe duhet të përdorni më shumë. Do t'ju japë këtë mundësi pa ndonjë problem.

Përveç kësaj, ajo dallon për të qenë në përputhje me të gjitha llojet e pajisjeve. Pra, nuk ka rëndësi se çfarë marke përdorni, ekziston një port USB në këtë qendër që do të jetë i pajtueshëm me pajisjen që keni. Diçka që e bën atë një produkt thelbësor, përveç të cilave do të jeni në gjendje të përfitoni nga shumë situata.

Ne e gjetëm atë në këtë promovim në Amazon në një çmim special prej 8,99 euro. Për ta marrë atë me këtë çmim, duhet të përdorni kodin e zbritjes AJHFF827 të disponueshëm deri më 30 janar. Ekzistojnë gjithashtu 50 njësi.

Nuk u gjet asnjë produkt.Bleni këtu »/]

Dodocool - Kryetar mini Bluetooth 

folës

Së fundi, gjejmë një altoparlant mini të markës. Shtë një mundësi e shkëlqyeshme që mund ta përdorim me kompjuter ose me celularin tonë pa ndonjë problem. Meqenëse punon me Bluetooth, gjë që e bën shumë të lehtë sinkronizimin e tij me pajisjet e tjera që kemi.

Në këtë mënyrë, ne mund të dëgjojmë muzikë në të, ose radio pa ndonjë problem. Ka cilësi të shkëlqyeshme audio, gjë që e bën atë një mundësi të mirë në këtë drejtim. Alsoshtë gjithashtu e mundur ta përdorni atë si një telefonatë pa duar. Compatibleshtë në përputhje me shumicën dërrmuese të modeleve, kështu që nuk do të keni probleme.

Amazon na e lë neve çmim special prej 7,99 euro në promovim të kufizuar në 50 njësi. Në dispozicion deri në 31 janar në promovim për sa kohë që përdorni këtë kod zbritje NWU2QZ8U të disponueshëm për këtë rast.

Nuk u gjet asnjë produkt.Bleni këtu »/]


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.