Sonos го претставува својот нов Sub Mini, помал и пофункционален

Sonos продолжува да издава покомпактни и достапни производи кои им помагаат на корисниците да создадат покомплетна звучна средина.

Sub Mini е заоблен сабвуфер кој дава длабок бас благодарение на неговиот покомпактен цилиндричен дизајн, со што ќе биде полесно од кога било да се напојуваат искуствата за пренос во помали простории.

Да се ​​има добро искуство со звукот во домашно кино никогаш не било поважно. Така, веднаш по воведувањето на две нови звучни ленти (Ray и Beam), Sonos уште повеќе ја проширува својата производна линија.

Почнувајќи од 6 октомври, Sonos Sub Mini ќе биде достапен ширум светот во мат црно-бело за 499 евра.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

<--seedtag -->