Супер викендот на ЕБај се врати со одлични технолошки зделки

Човекот не живее само на Амазон, иако во моментов е најдобрата онлајн продавница што можеме да ја најдеме на Интернет, благодарение на фактот дека зад секој од продавачите кои ги нудат своите производи на Амазон, секогаш постои гигант за електронска трговија.

Во последниве години, eBay се обиде да се прилагоди на пазарот за да биде алтернатива на Амазон и од време на време ни нуди интересни понуди како оние што ги наоѓаме во Супер викендот овој викенд и ќе траат до следниот понеделник, 23 април. За време на овој викенд ќе најдеме понуди со попусти до 60%.

Понуди во телевизии

LG Smart TV

Зделки на паметни телефони

Договори за таблети

Samsung

Зделки на лаптопи

Напредна презентација на Microsoft Surface Pro LTE

Понуди во паметни часовници

Менувач S3

Вакууми за роботи

SLR камери

Страница на Canon PowerShot G1 X Mark III

Слушалки и звучници

Додатоци за паметни телефони

Безжичен полнач за Xiaomi Mi MIX 2S


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.