Цел Samsung Galaxy S7 за 451,89 евра со вклучена испорака

галаксија-s7-eBay

Бидете претпазливи затоа што кога зборуваме за продажба не сме ни близу до минималната цена што ја достигнува она што е моментално предводник на јужнокорејската компанија Самсунг. Зборуваме за можноста за однесете дома Samsung Galaxy S7 за 451,89 евра со вклучена испорака. Значи, ако сте еден од оние кои се заинтересирани да купат еден од овие терминали на фирмата, не размислувајте повеќе за тоа и барајте набавка на оној што се чини дека го има ограничен фонд.

Во овој случај тоа е моделот Samsung Galaxy S7 G930FD Dual LTE 32GB и не можеме да избереме или да го смениме капацитетот на уредот, ниту бојата, но ова навистина може да се изостави со гледање на спектакуларната цена на терминалот. На темата гаранција на производот и други, тој е ист систем како и секогаш кога купуваме производ надвор од нашата земја, но ви препорачуваме доколку навистина сте заинтересирани да го купите овој уред, да го прашате продавачот за тоа.

Еве ви оставаме директна врска до Ебеј Токму тука се наоѓа оваа понуда за која не веруваме дека ќе трае долго и дека добро и прво воопшто не мислиме дека станува збор за измама или нешто слично. Засега, продавачот има добра репутација и иако уредот е во Велика Британија, испораката е бесплатна и ќе ги добиеме сите една сребрена Samsung Galaxy S7 G930FD Dual LTE 32GB за нокдаун цена.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.