Дизајнирајте своја венчаница преку Интернет со Венчаница

Еден од најдобрите моменти на сите парови е кога ќе дојде време да ожени се, за ова е многу потребно да се направат секакви планови од забавата, храната и гостите, но секогаш една од најтешките подготовки што може да се најде е онаа на изберете ја најдобрата венчаница Во случајот на дамите, овој пат ви претставуваме алатка што ќе ви овозможи дизајнирајте своја венчаница преку Интернет, името на апликацијата е Венчаница.

Венчаница

Венчаница е веб апликација која дозволува дизајнирајте своја венчаница На едноставен начин, за да ја користите апликацијата, не е потребно да знаете како да цртате или да знаете за графички дизајн, сè што треба да направите е да изберете секој додаток што сакате да го додадете во фустанот бидејќи ќе се појават неколку предмети и додатоци што можете влечете кон интерфејсот, откако ќе го завршите вашиот дизајн, апликацијата ви овозможува да го испечатите дизајнот за да му го покажете на лицето задолжено за правење на вашата венчаница.

Линк: Венчаница


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.