Искористете ги овие понуди на Lightinthebox за божиќни шопинг

Месец декември е месец кога сите трговски центри се отворени секој ден, отворени и преполни со луѓе, како да нема утре. Многумина се луѓето кои шетаат низ трговските центри и бараат некаква понуда во последен момент, интересна промоција, попуст ... но да се биде на Божиќ, најважниот период на продажба за повеќето трговци, многу е тешко да се најде нешто интересно.

Меѓутоа, ако се свртиме кон Интернет, многу е полесно да најдеме некоја друга понуда, ограничени понуди на време, за неколку дена. На овој начин момците од Lightinthebox ни дадоа низа понуди кои не можеме да ги пропуштиме ако нашите не се трговски центри и денес сè уште не знаеме што да купиме да им дадеме на Божиќ.

Правосмукалка Xiaomi Mi Robot

Автономните правосмукалки веќе некое време станаа една од омилените алатки на многу семејства, особено за оние кои целиот ден го поминуваат надвор од дома и кога ќе пристигнат последното нешто на што ќе помислат да направат е да ја поминат метлата. На овој начин Xiaomi ни нуди робот за 236 евра, кога нејзината вообичаена цена е повеќе од 400 евра, и со која секогаш можеме да ја имаме куќата чиста кога ќе пристигнеме.

Купете правосмукалка Xiaomi Mi Robot

Проектор за домашно кино

Но, ако веќе имаме робот кој е одговорен за чистење на нашиот дом кога не сме, одлична опција е да купите проектор каков што најдовме во Лигинтебокс за само 115 евра. Овој проект ни нуди резолуција од 1280 x 768, иако поддржува и резолуција од 1080p. Има HDMI конекција, 3200 лумени осветленост и сооднос од 4: 3

Купете проектор за домашно кино

Караоке микрофон

Ако сакате да ги тестирате вашите квалитети како пејач и да изберете да влезете во академијата „Операција Триунфо“, со овој безжичен микрофон компатибилен со iOS и Android, можете да започнете направете ги вашите први борови за само 14 евра.

Купете микрофон од караоке

Xiaomi Mi MIX 2

Xiaomi MIX EVO

Може да зборуваме малку или ништо повеќе за сегашниот предводник на Xiaomi, Mi MIX 2, одличен терминал со најновиот Qualcomm Snapdragon 835 процесор, 6 GB RAM и 64 GB внатрешна меморија што има вообичаена цена од 499 евра, но ние може да се фати за него преку оваа понуда за само 378 евра.

Купете го Xiaomi Mi MIX 2

Xiaomi Mi 6

Фантастичен терминал Xiaomi од 5,15 инчи управуван од Snapdragon 835 на Qualcomm, 6 GB RAM и 64 GB внатрешна меморија, терминал што можеме да го најдеме за само 294 на Lightinthebox.

Купете го Xiaomi Mi 6

Xiaomi My Note 3

Xiaomi

Но, ако не сакаме да потрошиме многу пари за да го обновиме својот паметен телефон, но сакаме повеќе од компетентен уред, Lightinthebox ни го нуди Xiaomi Mi Note 3 за само 256 евра, терминал со 6 GB RAM меморија, 64 GB внатрешна меморија, сето тоа управувано од Snapdragon 660 на Qualcomm.

Купете го Xiaomi Mi Note 3


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.