GXT 540C Јула камо издание на Trust Gaming: Најразновидната гејмпад на пазарот

GXT 540C Јула

Тековниот избор на гејмпад на пазарот расте. Затоа, изборот на гејмер што одговара на вашите потреби може да биде огромно со толку разновидност и опсег на цени, квалитети и дизајн. Trust Gaming е една од брендовите со најголемо присуство во овој сегмент на пазарот и сега нè оставаат со својата нова играчка игра. Ова е GXT 540C Јула камо издание, кое доаѓа со вклучен кабел од 3 метри.

Ова GXT 540C Јула камо издание се претставена како контрола на квалитетот и со своја личност Се продава по прифатлива цена. Покрај тоа што е разноврсен модел, тој има ергономски дизајн дизајниран да им обезбеди на корисниците максимална удобност при користење.

Како што е наведено од самата компанија, GXT 540C Yula е дизајниран за интензивни и долги игри сесии, кои се направени пореални благодарение на нивниот удобен дизајн. Можете целосно да се потопите во играта со часови: нејзиниот ергономски дизајн и гумениот слој обезбедуваат цврст и удобен зафат во секое време.

Покрај тоа, тоа е гејмпад кој дава многу опции, бидејќи пристигнува со вкупно 13 копчиња, два аналогни џоистика и дигитален контролен панел. Сето ова помага овој модел да стане совршен додаток за долги сесии за игри. Со гаранцијата на Trust Gaming во врска со ова.

Една од предностите на GXT 540C Yula е неговата компатибилност со сите видови игри. Бидејќи не е важно кој наслов го играте или на кој уред. Претставен е како совршено оружје за сите битки. Благодарение на прекинувачот за директен влез / X-влез, можете целосно да се вклучите во која било игра. Уживајте во искуството со контролите за снимање чувствителни на притисок и аналогните копчиња „рамо“ на вашиот PlayStation 3. beе можете да играте на вашиот лаптоп и компјутер како никогаш порано.

GXT 540C Јула камо издание Веќе е во продажба по предложена цена од 30,99 €. За да дознаете повеќе за оваа гејмпад и други производи на брендот, можете да ја посетите нејзината официјална веб-страница, во оваа врска.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.