Попусти на производите на Koogeek и dodocool во Амазон

Koogeek лого

Koogeek е бренд познат ширум светот по своите домашни и здравствени производи. Благодарение на производите на брендот, многу е полесно да имате поврзан дом, што го прави вашиот живот полесен и поудобен. Неговите производи се истакнуваат по нивниот квалитет, како и по добри промоции каде што можете да ги набавите по најдобра цена.

Овој пат се среќаваме избор на производи од Koogeek и dodocool по најдобра цена на Амазон. Привремена промоција каде што можете да купите некои од нивните најдобри производи. Така, направете го вашиот живот малку поедноставен благодарение на нив.

Паметен Wi-Fi приклучок Koogeek

Koogeek приклучок

Започнуваме со овој приклучок Koogeek, кој ни овозможува да контролираме на овој начин сите уреди што ги поврзуваме со него. Значи, можно е далечински да ги контролираме овие уреди, како и да ги вклучуваме, исклучуваме или програмираме кога сакаме. Без сомнение, добра опција да се разгледа во врска со ова. Понатаму, е компатибилен со асистенти како што се Alexa или Apple HomeKit, така што се интегрира со други уреди.

Сè што е поврзано со контролата, се спроведува во апликацијата Koogeek. Од него можеме да ги контролираме поврзаните уреди. Исто така, ни овозможува да ја видиме потрошувачката на енергија. Затоа, лесно е да се има идеја за тоа колку се троши енергија и на тој начин да се заштеди едноставно.

Овој приклучок може да се набави за 26,99 евра во оваа промоција. За да го направите ова, треба да го користите овој код за попуст: H3UZZ8U6 што може да се користи до 25 февруари.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

Сензор за врата / прозорец Koogeeek

Сензор за врата Koogeek

Еден од најпознатите производи на брендот дали е овој сензор за врата или прозорец. Тоа е уред што може да се користи на многу начини. Бидејќи е можно да се користи на врати или прозорци, како безбедносен уред. Значи, ние сме известени ако се отвори врата или прозорец дома, како на пример во случај на кражба. Иако има и други намени во куќата.

Можеме да го користиме во ормани, така што кога ќе се отвори да се запали светло или на вратите од просторијата, за истиот ефект. Е еден од овие повеќе разноврсни производи на Koogeek. Покрај тоа, може лесно да се контролира со Apple HomeKit, што овозможува подобро користење на истиот. Многу удобно.

Овој сензор може да се купи за 19,99 евра во ова промо на Коугик на Амазон. За да го добиете по оваа цена, треба да го користите овој код за попуст: DJVIX6IH достапен до 28 февруари.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

EMS со масажа на дигитален електростимулатор Koogeek

Електростимулатор Koogeek

Третиот производ на списокот е електростимулатор / масажер на оваа марка. Производ што можно е да се користи во многу ситуации. Или затоа што забележавте нешто уморна област или поради некоја болка. На овој начин, овој стимулатор ќе ви помогне да ја релаксирате областа и да направите болката во наведената област да исчезне на навистина едноставен начин.

Една од предностите на тоа е тоа што е многу лесно да се контролира. Покрај тоа, од апликацијата Koogeek е можно да имате контрола врз многу од аспектите. Како што ни овозможува да го прилагодиме интензитетот, така што ќе биде прилагодено на потребите на секој корисник. Неговата големина значи дека може да се користи и во мноштво ситуации, како што се седење дома додека читате, работите или во кревет.

Овој масир за брендови може да се купат за само 19,99 евра во промоцијата. За да го добиете по оваа цена, треба да го користите овој код за попуст: 7RY7732W. Достапно е до 28 февруари.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

Koogeek Wi-Fi паметен приклучок

Koogeek приклучок

Овој пакет од четири приклучоци од Koogeek Тој е еден од најпродаваните производи на брендот. Благодарение на овие приклучоци можеме да контролираме кој било уред што е поврзан со нив многу удобно и од далечина. Покрај тоа, преку апликацијата на брендот за телефон, можете да програмирате вклучување или исклучување на овие уреди во секое време. Она што ги прави опција за огромна удобност за нашиот дом.

Тие се компатибилни со Alexa и Google Assistant, овозможувајќи ви да ги контролирате преку глас во секое време. Во истата апликација имаме и можност да ја контролираме нивната потрошувачка и употребата на енергијата што тие ја прават. Добар начин да се види потрошувачката дома и на тој начин да може да се види дали потрошувачката е поголема од очекуваната. Што може да избегне многу стравови со сметката за електрична енергија дома.

Во оваа промоција е можно е да се купи овој пакет по цена од 40,99 евра на Амазон. Доколку сакате да го набавите пакетот по оваа специјална цена, мора да го користите овој промотивен код: QPTD6UJE достапен до 28 февруари.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

dodocool Безжичен полнач за автомобил

Dodocool безжичен полнач

Безжичното полнење доби големо присуство на пазарот на паметни телефони. Затоа, да имате безжичен полнач за полнење на вашиот паметен телефон е одлична идеја. Овој полнач за dodocool ви овозможува да ги полните сите оние модели што имаат компатибилност со овој тип на полнење на едноставен начин. Затоа, може да се користи со телефони како што се iPhone 8, 8 Plus, X, како и Samsung Galaxy S9 +, S9, Note 8, S8 и S8 + меѓу другите.

Тоа е полнач кој има едноставна инсталација и исто така ни дава неколку позиции. Што ни овозможува да го користиме на начин поудобен за нас. Бидејќи телефонот би го имале вертикално или хоризонтално. Лесно може да се прилагоди во него. Значи, може да се користи во сите видови ситуации.

Тоа е можно купете го овој полнач по цена од 14,99 евра во оваа промоција на Амазон. За да го добиете по оваа специјална цена, треба да го користите овој код за попуст: ОХИЦЕУЈ

Не се пронајдени производиКупете овде »/]

Безжични слушалки Dodocool 

слушалки од Додокул

Ја завршуваме оваа промоција на производи од Koogeek и dodocool со овие добезжични слушалки од втора марка. Добра опција за да можете да слушате музика на телефон постојано. Тие може да се користат и кога спортуваат, бидејќи добро се вклопуваат во увото на корисникот и нема да паѓаат со секој чекор.

Тие доаѓаат со Bluetooth 4.1 како стандардна врска. Тие се истакнуваат по тоа што имаат отпорност на потЗатоа тие се идеални за спорт, покрај тоа што имаат систем за поништување на бучава. Благодарение на тоа, можно е да се слуша музика со мир на умот. Вграден е и микрофон во нив, што ни овозможува да остваруваме повици со целосен комфор. Многу разноврсни слушалки.

Во оваа промоција на Амазон можеме да вКупете по цена од 14,99 евра. Треба да го користите овој код за попуст: ZYPM8NBC да ги добие по оваа специјална цена.

Не се пронајдени производиКупете овде »/]


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.