Предностите на Црниот петок се најпрво на Geekbuying

Xiaomi

Најлудиот датум за купување е веднаш зад аголот, Црниот петок се слави на 24 ноември, но зошто да чекаме толку долго, можеме да размислиме, кога многу онлајн продавници веќе нудат спектакуларни попусти со кои можеме да започнеме да го расонуваме умот. Ова е случај на Geekbuying, продавницата на информативни производи специјализирани за технологија и сите видови гаџети за loversубителите на потрошувачката електроника ги започна понудите.

Toе ви разгледаме малку што се тие најдобрите производи што можете да ги најдете во понудите за Geekbuying денес по непобедливи цени, бидејќи важно е не само да се купи, туку да се направи тоа добро и да се заврши задоволен од резултатот, тоа е вистинскиот клуч.

Настанот познат како флеш шеми пред црниот петок Тоа е нешто како одбројување за неколку дена што остануваат, само 9 за да можете да ја добиете најдобрата технологија и производи за широка потрошувачка на електроника по најдобра цена. Време е да ја зграпчите вашата листа со желби и добро да ја погледнете.

Почетна слика 9

Започнуваме со Huawei Honor 9 кој останува само 300 евра Со вклучена испорака во овој фантастичен договор за блиц, приказ на 5,15 ″ во FullHD резолуција придружени со не помалку од 4 GB RAM меморија, познатиот осум-јадрен процесор Kirin 960 и двојна камера од 20 MP.

Ако преферираш лаптоп, el Xiaomi Mi Notebook Pro 15,6« со читач на отпечатоци, процесор Intel Core i5 од XNUMX-та генерација, 8 GB RAM и 256 GB SSD хард диск во просториско сива боја останува на 746 евра со вклучено сè, понуда што ќе ве натера да размислите многу.

Бр.1 паметна нараквица за фитнес нараквица F4 0.96 инчен OLED дисплеј IP68 Монитор за отчукување на срцето во кислород во крвта монитор за компатибилност со iOS Android - црвеноПродолжуваме да бинго на поводник следење на фитнес добро, убаво и ефтино Во моментов, го имаме ова од фирмата бр. 1, што е повеќе од познато во производството на овој вид производи што имаат еден инчен екран изработен од OLED панел, очигледно има IP68 отпорност на вода, како и главни сензори како мерач на кислород во крвта, отчукувања на срцето и многу повеќе. Компатибилен со iOS и Android терминали за скромна цена од 18,87 €, добро читаш, каишот бр.1 Ф4 чини толку малку и може да ви помогне да се изразите во теретана, Не го пропуштај.

[HK Stock] [Верзија на ЕУ] Coolpad Cool S1 5.5 инчи 4G LTE смартфон FHD екран Snapdragon 821 6 GB 64 GB 16.0MP + 8.0MP камера Android N 4070mAh Type-C - црно

Ако барате и терминал со намалена цена со добри карактеристики, ние ви го претставуваме Coolpad Cool S7 од ништо повеќе и ништо помалку од 5,5 инчи во Full HD резолуција. Овој терминал има 4G конекција, но тоа не е баш негово одлично богатство, а тоа е што и покрај тоа што доаѓа од кинески производител, тој нема ништо помалку од Qualcomm Snapdragon 821 и е придружен со 6 GB RAM меморија, тоа е, цел beвер. Овој astвер исто така има 64 GB меморија за складирање и камера од 16 MP на предната страна придружена со уште 8 MP. Како да не беше доволно, тој веќе ја има усвоено USB-C технологијата и нема барем 4.070 mAh батерија, што обезбедува перформанси и автономија во еднаква мерка. Сето ова од 248 евра на веб-страницата Geekbuying.

Повеќе понуди на Geebuying за сите корисници

Ексклузивната продажба на Geekbuying каде што можете да заштедите до 300 УСД на некои производи не запира, тие ќе бидат присутни до следниот 25 ноември кога започнува Црниот петок. Откако ќе започнете, ќе најдете попуст од 15% на таблети и компјутери, 20% на сите видови скутери и попуст до 300 долари на Yi M1, доста интересна камера. Продолжете да ги разгледувате понудите, бидејќи ќе најдете и робот за метла што ќе ви се најде за домот под сто евра, како и системи за домашна забава.

Набавките на увезени производи изгледаат дека ќе урнат рекорди уште еднаш, затоа не пропуштајте го состанокот со понудите, тие ќе бидат таму, но не за долго, бидејќи залихите се обично ограничени.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.