Сите платени теми на SwiftKey сега се бесплатни

SwiftKey

SwiftKey е најдобрата постоечка тастатура ако сакате многу комплетен и дека, меѓу неговите особености, се открива дека е направено со помош на Стивен Хокинг, познатиот британски теоретски физичар, астрофизичар и научен популаризатор. Ова се некои особености што го наведоа на toвезда во категоријата тастатура и на Андроид и на iOS.

Само вчера, како преамбула на божиќните подароци, стави SwiftKey бесплатно сите теми кои се платени, од денот кога ја вклучија тематската продавница за монетизација на апликацијата. Бидејќи веќе сте во рацете на „Мајкрософт“, оваа одлука може да се разбере ако ја имате таа голема компанија како „кум“ за сè што ви треба.

Па сега сите одлични теми на SwiftKey одат бесплатно како најдобар начин да се направи подарок за големиот број корисници дека секојдневно се спуштаат на оваа тастатура за нивните телефони, било да е тоа на Андроид или на iOS.

SwiftKey

Сите премиум теми, пакетите за плаќање и оние специјални за Божиќ, ги имате на располагање од продавницата за теми. Може да преземате онолку колку што сакате, бидејќи се чини дека SwiftKey не планира да го врати овој бесплатен процес и ќе ги вклучи засекогаш како начин да дадете повеќе квалитет на апликација која е веќе многу комплетна од секој поглед.

Оваа голема новина од вчера, додава на ажурирање дека пристигна пред неколку дена на Андроид и тоа овозможува пристап до серија многу интересни нови одлики. Инкогнито режим, прилагодување на збор како кратенка до целата фраза и алатката за клипборд се трите одлични иновации, па ако се пронајдовте неодлучни помеѓу инсталирањето на SwiftKey и кој било друг конкурент, време е добро да го пробате.

Тастатура на Microsoft SwiftKey
Тастатура на Microsoft SwiftKey
Развивач: Непознат
цена: слободен

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

бул (точно)