Никогаш не сум ги видел цените на Амазон до 12 ноември

Никогаш не видено на Амазон

На крајот на овој месец се слави долгоочекуваниот Црн петок, еден од најочекуваните настани за многумина од нас и кој ни овозможува да заштедиме голема сума пари пред божиќните подароци, сè додека знаеме како да ги најдеме најдобрите понуди и претходно сме се надоврзале на тоа.

Додека пристигнува тој ден, од Амазон викендов тие ни нудат нова промоција наречена Никогаш не видена, промоција што ни става на располагање различни производи од сите видови, не само електронски по повеќе од интересни цени. Еве ви покажуваме најдобрите зделки што можеме да ги најдеме во Амазон никогаш не виделе.

Amazon ни овозможува да плаќаме за набавки на 4 месечни рати, што ќе ни овозможи да извршиме набавки од поголема сума и да можеме удобно да ги плаќаме на четири месечни рати. Овој вид на финансирање е достапен за износи од 75 до 1000 евра и е предмет на одобрување на Кофидис. Ако производот е достапен за финансирање, ова ќе биде прикажано веднаш до крајната цена на производот.

ТД зделки на ТД системи

ТД системи

Фирмата ТД системи е една од компаниите што ги нуди најдобрите производи во телевизиите во вредност за парите. Иако е точно дека во Амазон имаме на располагање многу модели, подолу ви ги прикажуваме најдобро ценетите модели.

Паметни телефони на Xiaomi

Во последниве години, Xiaomi стана одлична опција за разгледување при обновување на нашите уреди. Неколку години официјално е во Шпанија преку различни продавници распространети низ целиот полуостров, што и овозможи да стане една од компаниите што продаваат најмногу паметни телефони.

Во текот на овие денови, Амазон ни нуди различни повеќе од интересни понуди ако планираме да го обновиме нашиот паметен телефон и не сакаме да го чекаме црниот петок или не можеме да чекаме директно затоа што тој престана да работи.

Xiaomi Mi9T Pro

Xiaomi Mi 9T Pro

El Не се пронајдени производи Тој е многу препорачан терминал, не само заради неговата цена, туку и за придобивките што ни ги нуди и каде се издвојуваат 6 GB RAM меморија, придружени со 128 GB внатрешна меморија. Екранот достигнува 6,39 инчи и сè е екран, бидејќи предната камера се наоѓа во горниот дел на рамката.

Внатре, го наоѓаме Qualcomm Snapdragon 855, така што никогаш нема да ни недостасува моќ да уживаме во нашите омилени игри. На задната страна, имаме на располагање три камери со кои можеме да снимаме секој момент во секоја ситуација.

Не се пронајдени производи

Xiaomi Mi 9T

Главната разлика што ни ја нуди Xiaomi Mi 9T во споредба со верзијата Pro, ја наоѓаме во процесорот што управува со целиот тим, бидејќи станува збор за Snapdragon 730 наместо Snapdragon 855 на Qualcomm. Останатите спецификации се исти што можеме да ги најдеме во верзијата Pro.

Не се пронајдени производи

Xiaomi Redmi Забелешка 8

Xiaomi Redmi Забелешка 8

Но, ако немате намера да потрошите толку многу пари, за само 179,99 евра, можете да го набавите Redmi Note 8, фантастичен крај за ден за ден. Внатре, го наоѓаме Qualcomm Snapdragon 644 придружен со 4 GB RAM и 128 GB простор. Батеријата достигнува 4.000 mAh, а во задниот дел имаме систем со 4 камери.

Xiaomi Redmi Note 8 за 179,99 евра

Слушалки со Bluetooth за сите џебови

Како што поминаа годините, повеќето производители одлучија да ја елиминираат врската на слушалките, поради што се повеќе е потребно да се имаат слушалки со Bluetooth. За среќа, цената на овие значително опадна, особено кај помалку познатите брендови, кои понекогаш ни нуди повеќе од прифатлив квалитет.

Еве ви покажуваме најдобрите модели достапни овие денови врз основа на бројот на прегледи што ги добиле на Амазон.

Enacfire E18 за 23,54 евра

Слушалки со Bluetooth Enacfire E18

Со повеќе од 2.587 прегледи, Не се пронајдени производи Тие имаат рејтинг од 4,5 од 5 можни starsвезди. Ни нуди Bluetooth 5.0 конекција, IPX 5 отпорност на вода и ние доаѓаме со 3 влошки за да се прилагодиме на различни уши. Еден од аспектите што најмногу се истакнуваат корисници кои ги купиле е удобноста што ја нудат.

Благодарение на случајот за полнење, можеме да ги користиме без да поминуваме низ полначот 15 часа со неколку 3,5 часа просечна автономија по полнење. Неговата цена: 23,54 евра.

Не се пронајдени производи

HolyHigh за 13,76 евра

Слушалки со светло Bluetooth

Ако ушите паѓаат од ушите, можете да користите други модели што се закачуваат на увото и се достапни на Амазон за само 13,76 евра. Овие слушалки ни нудат автономија до 8 часа, имаат IPX 7 заштита, така што се идеални за спорт и имаат просечна оценка од 4,3 starsвезди од 5 можни со 1033 оценки.

Не се пронајдени производи

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.