Laptop i konvertueshëm Lenovo IdeaPad Flex 5 me 100,99 € zbritje

Lidhuni, ndërveproni, punoni dhe luani në mënyrën tuaj me laptopin IdeaPad Flex 5 (14 ″ Full HD, AMD) 2-në-1. Procesorët AMD mundësojnë argëtim gjithëpërfshirës në lëvizje, ndërsa korniza 360° ju lejon të përdorni Flex 5 si laptop, tablet dhe më shumë. Me përmirësim falas në Windows 11 kur është i disponueshëm.

SHIKO OFERTËN NË AMAZON:

https://amzn.to/3qPhALo


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.