Microsoft konfirmon ekzistencën e Surface Book 2

Librin Sipërfaqësor 2

Muajt ​​e fundit po flasim shumë për pajisjet e reja që Microsoft do të lançojë së shpejti, gjatë muajit nëntor. Midis tyre flitet për një Surface AIO dhe gjithashtu për Surface Pro të ri 5. Disa pretendojnë se Microsoft do të nxjerrë një Libër Microsoft Surface 2 por për këtë vegël Microsoft nuk ka thënë asgjë në lidhje me të ... deri më tani.

Llogari në Instagram Microsoft ka u shfaq një ngacmues i Surface Book 2. Një imazh që mund të tregojë jo vetëm ekzistencën, por edhe një lëshim të ardhshëm të pajisjes Microsoft.

Ky ngacmues nuk zbulon shumë nga veglaPërkundrazi, do të jetë një kompjuter portativ ose tablet i errët (siç dëshironi të përcaktoni Librin e Sipërfaqes). Sidoqoftë, fakti që ekzistenca e këtij modeli është konfirmuar nga Microsoft është më i rëndësishëm. Gjithashtu, pasi që është bërë para një prej ngjarjeve më të rëndësishme të harduerit të vitit brenda Microsoft, dyshimet dhe thashethemet rreth lansimit të Surface Book 2 në këtë 2016 janë më të mëdha.

Përgjegjësi i Microsoft vërteton ekzistencën e një Surface Book 2, por a do të dalë së shpejti?

Shumë pretendojnë se ky imazh nuk është një lojë e gjërave që do të vijnë por përkundrazi një prototip Surface Book që punonjësit kanë krijuar por që kompania më në fund ka hequr dorë. Mund të jetë, ne nuk kemi informacion nga Microsoft, por në çdo rast nuk do të dyshonim në ekzistencën e pajisjes por përkundrazi në lëshimin.

Personalisht mendoj se pajisja e Microsoft, Surface Book 2 ka pak kuptim pasi që Surface Pro 4 (ose 5) ka të njëjtën fuqi ose më shumë dhe punon si tastierë dhe tablet. Por duket, përdoruesit janë të kënaqur me këtë model, aq sa e vetmja gjë e dobët që është gjetur deri më tani është hapja e krijuar nga mentesha A është ky problemi i vetëm me Surface Book? A mendoni se Microsoft do të lansojë Surface Book 2016 këtë 2?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)