Microsoft mund të anulojë të ardhmen Microsoft Band 3

Microsoft Band 2

Ditët e fundit, pajisjet e Microsoft kanë marrë informacionin nga shumë uebfaqe të teknologjisë, shumë prej tyre me probleme nisjeje ose me projekte të anuluara. Vegla e fundit nga Microsoft që ka probleme është Microsoft Band 3.

Kjo veshje do të lançohet në fund të këtij viti ose kështu është përcaktuar edhe pse Raportet e fundit tregojnë se një vegël e tillë mund të anulohet dhe për të mos parë dritën e tregut nëse vazhdon me probleme.

Informacioni sigurohet nga faqja e internetit e ZDNet, e cila thotë se ekipi i Microsoft Band 3 ose të paktën ekipi kryesor Do të kisha provuar të instaloja Windows 10 IoT në Microsoft-in që mund të vishet. Windows 10 IoT është një version i Windows për pajisjet inteligjente, një version jo i plotë i Windows 10. Përshtatja nuk doli ashtu siç dëshironin ekipi dhe kompania dhe menaxhmenti i kompanisë vendosi të shpërndajë ekipin, çuditërisht, duke e lënë të veshin në ajër sepse sot askush nuk e di nëse do të shohë apo jo dritën e diellit.

Microsoft Band 3 duhet të ketë Windows 10 IoT por projekti nuk ishte i suksesshëm

Për momentin Ne kemi Microsoft Band 2 të disponueshëm, një mjet i veshshëm që ka ulur çmimin e tij në mënyrë të konsiderueshme. Dhe informacioni në lidhje me harduerin e tij nuk duket se tregon një ndryshim të madh në Microsoft Band 3, por përkundrazi është i barabartë me modelin e dytë të këtij Microsoft të veshshëm.

Në çdo rast duket se pajisja Microsoft do të ketë probleme me lëshimin në orar dhe nuk është vegla e parë e Microsoft që ka probleme me lëshimin. shpresojmë që veshja e re vazhdon me lansimin e saj dhe problemet që kishin me Windows 10 IoT zgjidhen sa më shpejt që të jetë e mundur pasi kjo familje e Microsoft ka pranim shumë të mirë edhe pse çmimet zakonisht nuk i shoqërojnë këto pajisje A do të ndryshojë kjo së shpejti? Cfare mendoni ju


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)