Loot Crate më në fund arrin në Spanjë

Arkë plaçkash

Sot është një ditë e pritur gjatë nga një numër i madh njerëzish, për një kohë të gjatë na është dashur të presim ulur duke parë si kutinë e befasisë Arkë plaçkash Ai u dërgua në shumë destinacione ndërsa qëndruam larg, por kjo është një gjë e së kaluarës, që nga dje Loot Crate dërgohet zyrtarisht në Spanjë.

Ata prej jush që nuk e dinë Loot Crate sot do të zbulojnë një shërbim madhështor, ata që e dinë do të jenë shumë të lumtur, por ne do të fillojmë me të parin, unë do të shpjegoj shkurtimisht se nga çfarë përbëhet ky shërbim, pse do t'ju interesojë dhe si ta punësoni atë.

Çfarë është Arkë Loot?

Arkë plaçkash

Loot Crate është një shërbim surprizë i kutisë së ndërlidhësve, Veryshtë shumë e thjeshtë, ju abonoheni duke paguar një shumë për një kohë pajtimi (sa më e gjatë koha e pajtimit, aq më e lirë kostoja e çdo muaji), gjatë asaj pajtimi ne do të marrim çdo muaj (në fund) një kuti që përmban midis 6 dhe 8 produkte që lidhen me botën e Geek dhe Gamer, e dini, lojëra, objekte Marvel, DC, 1 bluzë ekskluzive dhe e gjithë kjo në lidhje me një temë mujore, domethënë, çdo muaj është i ndryshëm.

Çfarë e bën të veçantë Arkë plaçkash për të tjerët si Karburantit geek? më lër të të tregoj ...

KUTIA MEGA

Mega arkë

normalisht kutitë e marra kanë një kosto prej 29 € dhe një vlerë ndërmjet 40 dhe 50 €Sidoqoftë, një person me fat midis të gjithë abonentëve do të ketë nderin të marrë një kuti të ndryshme nga ajo që ata prisnin, ata do të kenë fatin e keq të humbin 4 figura, një poster, një kunj dhe një bluzë dhe në vend të kësaj të marrin (për duke vendosur një shembull të muajve të mëparshëm) një tastierë lojrash ose PC, një statujë origjinale në një shkallë të reduktuar të një teme popullore Geek ose Gamer, objekte ekskluzive, pajisje nga marka të tilla si Corsair, Razer, etj ... Një televizion Samsung 50 ", me pak fjalë, Mega Caja, një "kuti" me të një vlerë më e madhe se 2.000 € për një shumë të vogël 29 € dhe që me siguri do të ndriçojë vitin dhe do të parashikojë Krishtlindjen për personin me fat.

Shfrytëzoni këtë mundësi

Epo, tani ju e dini se çfarë është Loot Crate dhe çfarë është Mega Box, ju gjithashtu e dini se si funksionon, tani ju gjithashtu e dini pse është kaq e rëndësishme që ka mbërritur në Spanjë dhe pse ky lajm futet në një blog vegël, atëherë, duke ditur gjithçka për këtë, pse ende nuk jeni pajtuar?

Arkë plaçkash

Ajo që shihni më lart është një kohëmatës, ose më mirë një imazh i kohëmatësit Loot Crate, ju kanë mbetur 6 ditë nga shkrimi i këtij artikulli që të mund të kapni kutinë tuaj të Shtatorit, këtë muaj tema është "Thirrësit", dhe do të përfshijë artikuj të Blizzard si dhe disa sende Pokemon dhe një bluzë ekskluzive. Unë tashmë jam pajtuar, çfarë po pret?

Për ta përfunduar po ju lë me një video orientuese rreth asaj që do të shohim këtë muaj në Loot Crate, mos harroni atë për t'u pajtuar ju duhet vetëm shkruani këtë lidhje dhe vendosni porosinë tuaj.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Fer dijo

    Unë hyj përmes lidhjes suaj

bool (e vërtetë)