Shkarkim falas Uncharted: The Nathan Drake Collection dhe Udhëtim në PS4

Luaj në shtëpi

Ne po kemi iniciativa të panumërta "solidariteti" nga ana e kompanive të mëdha, dhe unë e them këtë në thonjëza sepse për ta nuk ka asnjë humbje, megjithëse Apprecshtë vlerësuar që ata na bëjnë mbylljen më të këndshme me shërbime ose përmbajtje falas. Duhet gjithashtu të theksohet se sfondi i këtyre iniciativave do të jetë gjithmonë tërheqja e klientëve që ata nuk i kishin më parë dhe tani për shkak të krizës ata po testojnë shërbimet e tyre (veçanërisht në rastin e shërbimeve streaming), me siguri shumë prej tyre përfundojnë duke paguar pse i pëlqente.

PlayStation po bën pjesën e tij me njoftimin e nismës Luaj në shtëpi, përmes së cilës ai do t'u japë të gjithë lojtarëve të PS4 me 4 nga lojërat më të mira në katalogun e saj: Uncharted: The Nathan Drake Collection (3 lojërat e para në seri) dhe Udhëtimi. Nga ana tjetër, nisma është e përkushtuar në krijimin e një a 10 milion dollarë për të mbështetur studiot e pavarura të cilët punojnë me Sony.

Luaj në shtëpi me 4 tituj falas

Uncharted: Koleksioni dhe Udhëtimi i Nathan Drake do të jenë në dispozicion për një kohë të kufizuar përmes shkarkimit dixhital nga 16 Prill në 01:00 deri më 6 Maj 2020 në 02:00 dhe nga 15 Prill në 10:00: 5 deri më 11 Maj në 00: 2 Sony ka konfirmuar që pasi të keni shkarkuar lojërat, mund t'i mbani ato për një kohë të pacaktuar, për përdoruesit në Gjermani dhe Kinë ata do të marrin Knack XNUMX në vend të Uncharted: The Nathan Drake Collection. Cili është një mundësi shumë më e keqe kështu që ne mund ta gjejmë veten me një këngë në dhëmbë ...

"Njerëzit në të gjithë botën po bëjnë gjënë e duhur duke qëndruar në shtëpi për të ndihmuar në frenimin e përhapjes së COVID-19", shpjegoi Jim Ryan, kreu i Sony Interactive Entertainment. "Ne jemi thellësisht mirënjohës ndaj të gjithëve për praktikimin e distancës sociale dhe ne e marrim seriozisht përgjegjësinë tonë si një platformë argëtimi në shtëpi, kështu që ne do t'i kërkojmë komunitetit tonë që të vazhdojë të bëjë zgjedhjen e duhur dhe të luajë në shtëpi," vazhdoi ai. "Si një falënderim për të gjithë ata që po bëjnë pjesën e tyre për të zvogëluar ndikimin, Sony Interactive Entertainment është i kënaqur të njoftojë iniciativën Luaj në shtëpi."

"Njerëzit në të gjithë botën po bëjnë gjënë e duhur duke qëndruar në shtëpi për të ndihmuar në frenimin e përhapjes së COVID-19", shpjegoi Jim Ryan, CEO i Sony Interactive Entertainment. "Ne jemi thellësisht mirënjohës ndaj të gjithëve për praktikimin e distancës sociale dhe ne e marrim seriozisht përgjegjësinë tonë si një platformë argëtimi në shtëpi, kështu që ne do t'i kërkojmë komunitetit tonë të vazhdojë të marrë vendimin e duhur dhe të luajë në Shtëpi," vazhdoi ai. "Si falënderoj të gjithë ata që po bëjnë pjesën e tyre për të zvogëluar ndikimin, Sony Interactive Entertainment është i kënaqur të njoftojë iniciativën Luaj në shtëpi.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.