Zang Zhiyuan, drejtori i marketingut Xiaomi mohon thashethemet për Xiaomi Mi Mix Nano

Xiaomi

Ky thashethem në lidhje me lansimin e një Xiaomi të ri Mi Mix Nano zgjati pak, që nga ajo kohë drejtori i departamentit të marketingut të Xiaomi Zang Zhiyuan, ka njoftuar se Xiaomi Mi Mix Nano as nuk ekziston dhe as nuk ka ekzistuar kurrë, kështu që asgjë më mirë sesa një konfirmim kumbues dhe zyrtar për të shkatërruar iluzionin e disa përdoruesve që panë në këtë pajisje një shpresë për blerje të ngushtë pasi që dukej se do të nisej në muaji i Dhjetor siç kemi përfolur edhe këtë pasdite.

Çështja nuk është se pajisja aktuale nuk i pëlqen shumica prej nesh, është se madhësia që ka pavarësisht se ka disa korniza të arritura me të vërtetë, nuk e bën terminalin të vogël dhe është se Ekrani 6,4 inç luan një rol të rëndësishëm në këtë drejtim.

Tani me konfirmimin zyrtar se nuk do ta shohim këtë terminal të ri 5,5 inç, mund të jetë një goditje e vështirë për ata që tashmë kishin përgatitur planet e blerjes, por nuk ka asgjë më të mirë sesa të kesh kohë të mendosh për opsione të tjera tani që Alreadyshtë konfirmuar tashmë se ky Mi Mix Nano nuk do të dalë në treg. Rrjeti i PhoneArena flitet për deklaratën e lëshuar nga menaxheri i markës kineze që ka mohuar thashethemet.

Evidentshtë e qartë se Xiaomi ka përfunduar një vit vërtet spektakolar përsa i përket lansimeve të reja të pajisjeve të tyre të lëvizshme, kështu që nuk është për t'u habitur që ata nuk e kanë këtë version të reduktuar të pajisjes që ka dhënë kaq shumë për të folur në mesin e mediave të specializuara, tani është koha të jeni të duruar dhe të shihni lëvizjet e mëposhtme të Xiaomi.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)